آیا کوین فایگی به آینده پیتر پارکر در MCU اشاره کرد؟

نکته کلیدی داستان مرد عنکبوتی ۴

آیا کوین فایگی به آینده پیتر پارکر در MCU اشاره کرد؟ پارسا خلیلی ۰ ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ مارول
آینده پیتر پارکر در MCU

استودیو مارول در کمیک کان با معرفی پروژه‌های سینمایی و سریالی متعدد، از فاز پنجم و ششم MCU رونمایی کرد در حالی که هیچ اشاره‌ای به فیلم Spider-Man 4 نشد. اما چندی پیش کوین فایگی (Kevin Feige) طی گفتگو با یکی از سردبیرهای مارول کامیکس به آینده پیتر پارکر در MCU اشاره کرد.

به لطف طلسم دکتر استرنج در فیلم Spider-Man: No Way Home، تمام جهان هویت پیتر پارکر را فراموش کردند. شاید این شرایط هنوز هم به پیتر اجازه بدهد تا به‌عنوان مرد عنکبوتی از دنیا و مردمش محافظت کند، اما هیچ کدام از اعضای خانواده، دوستان و حتی انتقام جویان قادر به حمایت از او نخواهند بود. از آنجا که فیلم Spider-Man 4 با آغاز کردن سه گانه دوم مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول، پیتر پارکر را وارد مسیری تازه و پرپیچ و خم می‌کند، اما سوال اصلی این است که دقیقا چه آینده‌ای در انتظار پیتر پارکر است؟ خوشبختانه کوین فایگی اخیرا به این سوال پاسخ داده است.

صحبت رئیس استودیو مارول درباره شخصیت پیتر پارکر

طی گفتگویی با نیک لاو (Nick Lowe)، سردبیر مارول کامیکس و نویسنده کمیک The Amazing Spider-Man Issue 900، فایگی در رابطه با آینده پیتر پارکر در MCU صحبت کرد و نسبت به ایده معلم یا دانشمند بودنش ابراز علاقه کرد.

معلم و دانشمند همیشه بهترین و مناسب‌ترین شغل برای پیتر پارکر محسوب می‌شوند، زیرا اگر او مرد عنکبوتی نبود، یکی از این دو شغل بدون شک آینده او را رقم می‌زد. مدیریت کردن دو سبک زندگی کاملا متفاوت یکی از بهترین چالش‌هایی بود که استن لی فقید برای خلق این شخصیت در نظر گرفت، به همین خاطر تصور کردن او به‌عنوان معلم یا دانشمند بسیار لذت بخش است.

پیتر پارکر در خطوط داستانی کمیک‌ها و فیلم‌های پیشین مرد عنکبوتی، همواره به‌عنوان یک روشنفکر و دانشمند دیده شده، دو ویژگی شخصیتی مورد علاقه کوین فایگی. ما حتی در فیلم Spider-Man: No Way Home شاهد همکاری هر سه پیتر پارکر در ساخت پادتن‌های مختلف بودیم که تا حدودی آرزوی فایگی را در این زمینه برآورده کرد.

ناگفته نماند که او در طول سه گانه اول مرد عنکبوتی، موفق شد چندین لحظه کمیکی مورد علاقه خود را در دنیای سینمایی مارول شکل دهد. مانند سکانس نمادین زیر آوار ماندن پیتر در فیلم اول، آشکار شدن هویتش برای زن عمو می و همچنین اضافه کردن بال‌های تاری کمیک‌ها به لباس مرد عنکبوتی.

با این که فیلم Spider-Man 4 زندگی قدیمی پیتر را از بین برد، این ایده ممکن است فرصتی برای او فراهم کند تا در کنار تلاش برای محافظت از دوستان و خانواده خود به‌عنوان مرد عنکبوتی، برخی از آن جنبه‌های از دست رفته زندگی خود را دوباره کشف کند. مدیریت این دوگانگی حتی سخت‌تر از گذشته خواهد بود، زیرا او در این راه تنهاست و کسی را ندارد تا بهش تکیه کند. به هر حال این ایده می‌تواند داستانی جالب و روشی منحصر به فرد برای بازگرداندن قهرمان دوست داشتنی به دنیای سینمایی مارول باشد.

فیلم مورد انتظار Spider-Man 4 در حال حاضر توسط استودیو مارول و سونی در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا سه گانه دوم پیتر را در نقش معلم به تصویر خواهد کشید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا