زندایا حضور دکتر اختاپوس در Spider-Man 3 را تلویحا تایید کرد

سکوت مارول همچنان ادامه دارد

حضور دکتر اختاپوس در Spider-Man 3

زندایا بازیگر نقش ام‌جی در جریان مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Variety حضور دکتر اختاپوس در Spider-Man 3 را تلویحا تایید کرد.

اوایل آذر سال جاری گزارشی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه آلفرد مولینا (Alfred Molina) در Spider-Man 3 حضور می‌یابد تا بار دیگر نقش دکتر اختاپوس را جلوی دوربین ایفا کند؛ نقشی که پیش از این در Spider-Man 2 محصول سال ۲۰۰۴ میلادی ایفا کرده بود. مولینا، تنها بازیگر قدیمی مرد عنکبوتی نیست که در فیلم جدید این شخصیت بازمی‌گردد. جیمی فاکس (Jamie Foxx) هم قرار است بار دیگر به عنوان الکترو جلوی دوربین ظاهر شود. او چنین نقشی را در The Amazing Spider-Man 2 محصول سال ۲۰۱۴ بر عهده داشت.

گزارش‌ها به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود. طبق شایعه‌های داغی که طی ماه‌های گذشته از گوشه و کنار فضای مجازی به گوش رسیده‌اند، توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) با مارول و سونی به توافق رسیده و قرار است در Spider-Man 3 حضور داشته باشند. نکته‌ی جالب ماجرا اینجا است که مگوایر و گارفیلد به عنوان نسخه‌های متفاوتی از پیتر پارکر جلوی دوربین می‌روند. به بیان دیگر، سازندگان قصد دارند ایده‌ای مشابه با Spider-Man: Into the Spider-Verse را اینبار در دنیای لایو اکشن پیاده‌سازی کنند. علاوه بر این‌ها، شایعه شده چارلی کاکس (Charlie Cox) هم به تیم بازیگری پیوسته و نقش مت مورداک را ایفا می‌کند.

زندایا که نقش ام‌جی را در دنیای سینمایی مارول ایفا می‌کند، چندی پیش در قسمت جدید برنامه‌ی Actors on Actors محصول وب سایت Variety حضور یافت و گفتگویی را با کری مولینگان (Carey Mulligan) انجام داد. مولینگان اخیرا در Promising Young Woman‎ نقش‌آفرینی کرد که آلفرد مولینا را در تیم بازیگری خود دارد. او نقش وکیلی پشیمان را بر عهده دارد که می‌خواهد با جبران اشتباهات به رستگاری برسد. مولینگان در بخشی از صحبت‌های خود به تعریف و تمجید از مولینا پرداخت. در همین حین، زندایا ناگهان جمله‌ی کوتاهی را به زبان آورد و ادعای مولینگان را تایید کرد.

تمجید زندایا از شخصیت آلفرد مولینا را دو صورت می‌توان تفسیر کرد: طبق تفسیر اول، او بر اساس شنیده‌ها مولینا را فرد بسیار خوبی می‌داند؛ طبق تفسیر دوم و پایانی، زندایا با مولینا تعامل داشته و از همین طریق به چنین نتیجه‌ای رسیده است. گروهی از کاربران فضای مجازی تفسیر دوم را صحیح دانسته و معتقد هستند زندایا در جریان فیلمبرداری Spider-Man 3 با مولینا ارتباط برقرار کرده و با ویژگی‌های رفتاری او آشنا است. البته این عده دلیلی برای اثبات گمانه‌زنی خود ندارند؛ زیرا مشخص نیست گفتگوی زندایا و کری مولینگان چه زمانی ضبط شد. در ضمن، اگر اطلاع ندارید، باید بگوییم فیلمبرداری جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی هم اکنون در حال انجام است.

اگر گفتگوی زندایا و کری مولینگان را حکم تاییدی بر حضور دکتر اختاپوس در Spider-Man 3 بدانیم، می‌توان امیدوار بود توبی مگوایر و اندرو گارفیلد هم بازخواهند گشت. در انتها، لازم به ذکر است این فیلم از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا