آیا دکتر اختاپوس در Spider-Man 3 حضور خواهد داشت؟

آلفرد مولینا و الکترو در مقابل اسپایدرمن

آلفرد مولینا

گفته می‌شود احتمال حضور آلفرد مولینا (Alfred Molina) در نقش دکتر اختاپوس در فیلم Spider-Man 3 وجود دارد.

همان‌طور که می‌دانید مدتی پیش فیلمبرداری Spider-Man 3 در شهر نیویورک شروع شد و طرفداران مارول به شدت منتظر تماشای آن هستند. این فیلم، دنباله‌ی Spider-Man: Far From Home به حساب می‌آید و تام هالند نقش پیتر پارکر را در آن ایفا می‌کند.

بعد از شایعه و تایید خبر حضور الکترو در فیلم Spider-Man 3، حالا صحبت‌هایی درمورد حضور دکتر اختاپوس در این عنوان مورد انتظار شنیده می‌شود. دکتر اختاپوس در فیلم Spider-Man 2 محصول سال ۲۰۰۴ حضور داشته و آلفرد مولینا این نقش را بازی کرده است. این شخصیت طرفداران زیادی در میان هواداران فرنچایز مرد عنکبوتی پیدا کرده و عده‌ی زیادی امیدوارند او در فیلم ابرقهرمانی Spider-Man 3 حضور پیدا کند. البته، سونی و مارول هنوز در این مورد صحبتی نکرده‌اند و اطلاعات جدیدی در دست نیست. این خبر از سوی منابع نزدیک به سونی به‌دست آمده است.

با توجه به تایید حضور چندین ویلن شناخته شده در عنوان Spider-Man 3، احتمال آن‌که سونی و مارول برای حضور آلفرد مولینا و دکتر اختاپوس برنامه‌ای داشته باشند، بعید به‌نظر نمی‌رسد. جالب است بدانید دکتر اختاپوس برای اولین بار در شماره‌ی سوم کمیک The Amazing Spiderman ظاهر شد. این شخصیت در بازی پلی‌استیشن 4 Spider-Man محصول سال ۲۰۱۸ هم حضور داشته و نقش‌ کلیدی‌ای در این بازی دارد.

مدتی پیش تام هالند، بازیگر نقش پیتر پارکر، در یکی از مصاحبه‌های خود اعلام کرد روند ضبط صحنه‌ها احتمالا تا فوریه‌ی سال آینده‌ی میلادی به پایان می‌رسد. لازم به ذکر است فیلم ابرقهرمانی Spider-Man 3 از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا