نقشه Marvel’s Spider-Man 2 دو برابر بازی قبلی خواهد بود

محله‌های کویینز و بروکلین

نقشه بازی اسپایدرمن 2

بر اساس اعلام استودیوی اینسامنیاک گیمز، نقشه اسپایدرمن 2 از نظر ابعاد دو برابر بازی‌های پیشین مجموعه خواهد بود.

نخستین بازی از سری مرد عنکبوتی که در سال ۲۰۱۸ میلادی توسط استودیو اینسامنیاک گیمز روانه بازار شد، از نظر گیم‌پلی حسابی غنی بود. بخش منهتن در شهر نیویورک شامل فعالیت‌های مختلف و ماموریت‌های جانبی متنوع و زیادی است که تا هفته‌ها شما را درگیر خود می‎‌کند.

با این حال، خبر خوب این است که نقشه بازی اسپایدرمن 2 حتی از این اثر نیز بزرگ‌تر خواهد بود. در همین راستا، استودیوی اینسامنیاک گیمز در پیامی خاطرنشان کرد که نقشه بازی جدید مرد عنکبوتی از نظر ابعاد حدود دو برابر بازی قبلی است و این بار منطقه کوئینز و بروکلین نیز به بازی اضافه شده است.

برایان اینتیهار، کارگردان خلاق بازی اسپایدرمن 2 در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما محله‌های کوئینز و بروکلین را به نقشه بازی اضافه کرده‌ایم که وسعت نقشه تا دو برابر بازی قبلی شده است. این دو محله تا حدودی کوچک‌تر و مسکونی‌تر هستند و به همین خاطر، حال و هوای کاملا متفاوتی با بخش منهتن خواهند داشت. از طرفی، ما موقعیت‌ها و رویدادهای غیرقابل پیش‌بینی و غافل‌گیرکننده‌ای را در نظر گرفتیم که پیش‌تر چنین موردهایی را مشاهده نکرده‌اید؛ مانند نبرد در رودخانه بین دو شهر! بنابراین، امیدوار هستیم که منتظر آن‌ها باشید.

مرد عنکبوتی 2 ماجراجویی دو شخصیت پیتر پارکر و مایلز مورالس را دنبال می‌کند، اما بازی دارای حالت کوآپ نیست و در عوض روی ارائه تجربه یک ماجراجویی حماسی تک‌نفره تمرکز دارد. با این حال، بازیکن‌ها در شرایطی می‌توانند به دلخواه میان هر کدام یک از ابرقهرمان‌ها سوییچ کنند.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما شرکت سونی وعده داده که به‌زودی تاریخ دقیق عرضه بازی را مشخص می‌کند. این عنوان نهایتا تا اواخر سال جاری به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا