1%
  • 0/10

احتمال انتشار بازی South of Midnight در سال ۲۰۲۴

یک اثر انحصاری دیگر در راه است

احتمال انتشار بازی South of Midnight در سال ۲۰۲۴ ۰ ۲۲ آذر ۱۴۰۲ اخبار (گیم) کپی لینک
انتشار بازی South of Midnight

شواهد امر گویای این موضوع است که انتشار بازی South of Midnight برای سال ۲۰۲۴ میلادی در نظر گرفته شده است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، بازی South of Midnight در تابستان سال جاری توسط استودیو کامپلوشن گیمز، خالق بازی We Fappy Few در جریان شوکیس ایکس باکس به طور رسمی معرفی شد. با این حال، تیم سازنده جزئیاتی از تاریخ عرضه بازی ارائه نکرد و این موضوع کماکان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای برد هیلدربرند، مدیر ارشد روابط عمومی مایکروسافت در پروفایل شخصی خود در شبکه لینکدین فهرستی از بازی‌‎های جدید و مورد انتظار پلتفرم ایکس باکس را به اشتراک گذاشت که در میان آن‌ها، بازی اکشن ماجراجویی South of Midnight به چشم می‌خورد.

بر اساس این لیست، به نظر می‌رسد که بازی South of Midnight برای عرضه در سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه‌ریزی شده است. از این رو، اگر تیم سازنده روند توسعه بازی را مطابق با برنامه‌ریزی‌ها پیش ببرد، انتظار می‌رود که این عنوان نهایتا تا پایان سال آتی میلادی برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر منتشر شود.

با توجه به اینکه این عنوان توسط ایکس باکس و در قالب یک اثر انحصاری روانه بازار می‌شود، بدیهی است که مشترکین سرویس گیم پس از همان روز نخست می‌توانند این بازی اکشن ماجراجویی با دید سوم شخص و گیم پلی جادویی را به صورت رایگان تجربه کنند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با انتشار بازی South of Midnight در سال ۲۰۲۴ میلادی چیست؟ شما چه انتظارهایی از ساخته جدید استودیوی کامپلوشن گیمز دارید؟ فراموش نکنید نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments