سونی افزایش قیمت بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن 5 را تایید کرد

2K Games و اکتیویژن تصمیم خود را گرفته‌اند

سونی افزایش قیمت بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن 5 را تایید کرد مهسا سپاهی ۰ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
قیمت بازی‌های انحصاری PS5

سونی در ادامه‌ی رویداد PS5 Showcase، قیمت بازی‌های انحصاری نسل آینده‌ی کنسول پلی‌استیشن 5 را اعلام کرد.

شب گذشته، در جریان رویداد PlayStation 5’s Showcase اتفاقات هیجان‌انگیزی رخ داد و سونی علاوه‌بر اعلام قیمت و تاریخ عرضه‌ی پلی‌استیشن 5، از تعدادی از بازی‌های مهم نسل نهم هم رونمایی کرد. همچنین، این شرکت اعلام کرد که بازی‌های اعلام شده در روز عرضه‌ی کنسول نسل بعدی، در دسترس خواهند بود و کاربران قادر هستند با خریداری آن‌ها، به تجربه‌ی این عناوین بپردازند.

با توجه به آن‌که به زودی کنسول‌های نسل نهم عرضه‌ می‌شوند، منتقدین و گیمرها درمورد قیمت بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 برای نسل نهم نگران هستند و تاکنون هم قیمت‌های مختلفی را پیش‌بینی کرده‌اند. حالا شرکت سونی پس از رویداد هیجان‌انگیز و جنجالی دیشب، اعلام کرد که بازی‌های فرست پارتی و انحصاری این شرکت قرار است با قیمت ۷۰ دلار به فروش برسد. در واقع، سونی قصد دارد در سیاست قیمت‌گذاری بازی‌های ویدیویی نسل بعد، به 2K Games و اکتیویژن بپیوندد. این دو شرکت قبل‌تر برچسب قیمت ۷۰ دلار را روی عناوین نسل نهمی خود زده بودند. لازم به ذکر است که نسخه‌های نسل نهمی NBA 2K21 هم ۷۰ دلار قیمت خواهند داشت.

در نمایش PS5 Showcase، سونی اعلام کرد پلی‌استیشن 5 با قیمت ۴۹۹ دلار و نسخه‌ی دیجیتالی آن با قیمت ۳۹۹ دلار از تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) در آمریکای شمالی، استرالیا و شرق آسیا و در ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) در سایر نقاط جهان در دسترس قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که در رویداد اخیر سونی، قیمت دسته‌ی پلی‌استیشن 5 یعنی دوال سنس و سایر لوازم جانبی این کنسول اعلام شد. لیست لوازم جانبی کنسول به همراه قیمت‌ها در وب سایت سرگرمی منتشر شده و می‌توانید از آن‌ها باخبر شوید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا