1%
  • 0/10

آیفون ۱۵ خود به خود خاموش می‌شود؛ کاربران منتظر آپدیت جدید هستند

این رشته سر دراز دارد!

آیفون ۱۵ خود به خود خاموش می‌شود؛ کاربران منتظر آپدیت جدید هستند ۰ ۲۰ مهر ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
آیفون ۱۵ خاموش

با توجه به گزارشی که کاربران منتشر کرده‌اند ظاهرا یک سری از گوشی‌های سری آیفون ۱۵ شبانه به صورت خودکار خاموش و سپس روشن می‌شوند.

اینطور که به نظر می‌رسد،‌ مشکلات آیفون‌های سری ۱۵ قرار نیست تمامی داشته باشند. البته حداقل باید خدا رو شاکر بود که اکثر این مشکلات نرم‌افزاری هستند و به سادگی یک آپدیت حل می‌شوند اما با این حال خیلی جالب نیست که یک گوشی تا این اندازه مشکل نرم‌افزاری جدی داشته باشد.

پیش‌تر در رابطه با داغ شدن آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس شنیده بودیم که اپل با ارائه‌ی یک آپدیت نرم‌افزاری آن را بهتر کرد. کمی بعد گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه برخی از کاربران هنگام استفاده از وای‌فای با مشکل کندی بیش از حد یا قطعی و وصلی مواجه می‌شدند. حالا گزارشی در ردیت منتشر شد مبنی بر اینکه آیفون ۱۵ در شب خاموش شده و روشن می‌شود؛ به عبارتی ساده‌تر، ریستارت می‌شود.

این مشکل ظاهرا برای یک نفر پیش نیامده و چندین نفر هم در ردیت به آن اشاره کرده‌اند. برای مثال یک نفر گفته که وقتی بخش تنظیمات باتری گوشی‌اش را چک کرده متوجه‌ی یک فاصله شده به این معنا که گوشی در طول شب خاموش و درست ۱ دقیقه قبل از اینکه آلارم گوشی به صدا در بیاید روشن شد.

برخی از افراد هم گفته بودند که سر صبح، گوشی برای بازگشایی قفل صفحه از آن‌ها رمز عبور خواست به این معنا که در شب ریستارت یا خاموش شد. حتی وب‌سایت‌های معتبر فناوری یعنی MacRumors و 9to5Mac هم آن را تجربه کرده‌اند. این مشکل ظاهرا برای گوشی‌هایی با iOS 17.0.3 که آخرین آپدیت اپل برای برطرف کردن مشکل داغی بیش از حد آیفون ۱۵ پرو بوده به وجود آمده است. ولی اینطور که پیداست، فقط کاربران آیفون ۱۵ به این مشکل دچار نشده‌اند، بلکه کاربران با نسخه‌ی iOS یادشده فعلا آن را مشاهده کرده‌اند چون گفته شده یک شخص با آیفون ۱۳ مینی هم آن را تجربه کرده است.

ظاهرا اپل برای برطرف کردن مشکل داغی بیش از حد آیفون ۱۵ پرو آنقدر عجله کرده که فراموش کرده نقص‌های ریز و درست iOS 17.0.3 را به طور کامل برطرف کند. حال باید دید واکنش اپل به این اتفاقات چیست. هرچند به نظر می‌رسد با یک آپدیت ساده، مشکل کاملا برطرف می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments