آیا برنامه‌ها برای انتشار بازی Hellblade 2 تغییر کرده است؟

مدیر استودیوی ایکس باکس پاسخ می‌دهد

انتشار بازی Hellblade 2

مت بوتی که مدیریت استودیوهای ایکس باکس را بر عهده دارد، از برنامه‌ها برای انتشار بازی Hellblade 2 صحبت کرده است.

ایکس باکس غافلگیری‌های مختلفی را برای رویداد The Game Awards 2019 تدارک دیده بود که یکی از آن‌ها Senua’s Saga: Hellblade II است. این بازی دنباله‌ای برای Hellblade: Senua’s Sacrifice بوده که سال ۲۰۱۷ میلادی به بازارهای جهانی آمد و در کمال ناباوری عملکردی بسیار عالی را به ثبت رساند. ایکس باکس اوایل امسال ویدیوی جدیدی را از هل بلید 2 به نمایش گذاشت و گفت محصول تازه نینجا تئوری سال آینده در دسترس علاقه مندان قرار می‌گیرد.

مت بوتی (Matt Booty) مدیر استودیوهای ایکس باکس بوده و اخیراً در قسمت جدید پادکست The Fourth Curtain حضور یافته است. او در بخشی از صحبت‌های خود اطلاعاتی را درباره برنامه‌ها برای انتشار بازی Hellblade 2 به اشتراک گذاشته است. طبق گفته‌های بوتی، دارندگان کنسول‌های ایکس باکس و کاربران ویندوز در ابتدا شاهد انتشار Ara: History Untold و Towerborne خواهند بود و سپس نوبت به قسمت دوم هل بلید می‌رسد. در ضمن، او گفت ایکس باکس برنامه دارد هر سه ماه یک بار عنوانی فرست پارتی را به بازارها بفرستد:

هدفمان این است که چهار بازی بزرگ را در طول یک سال عرضه کنیم. در نتیجه، هر سه ماه یکبار شاهد آمدن محصولی جدید به بازار خواهیم بود. با آغاز سال آینده Ara و Towerborne را خواهیم داشت که در گیمزکام به نمایش گذاشتیم و پس از آن‌ها Hellblade 2 به بازار می‌آید.

با توجه به صحبت‌های مت بوتی، می‌توان اینطور نتیجه گرفت که Ara: History Untold و Towerborne بترتیب در سه ماهه‌های اول و دوم سال آینده میلادی عرضه می‌شوند و بازی Hellblade 2 برای سه ماهه سوم برنامه ریزی شده است. به بیان دیگر، می‌توان انتظار داشت محصول جدید نینجا تئوری در نیمه دوم سال آینده در دسترس قرار بگیرد.

در ضمن، ایکس باکس دو بازی Microsoft Flight Simulator 2024 و Avowed را هم برای انتشار در سال آینده میلادی در نظر دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا