1%
  • 0/10

راسل کرو با آرون تیلور-جانسون و مایکل استولبارگ در فیلم Rothko همبازی شد

این فیلم داستان دادگاه روتکو را به تصویر خواهد کشید

راسل کرو با آرون تیلور-جانسون و مایکل استولبارگ در فیلم Rothko همبازی شد ۰ ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلم Rothko

به تازگی اعلام شده که راسل کرو به جمع بازیگران فیلم Rothko پیوسته است. این اثر توسط سم تیلور-جانسون کارگردانی می‌شود و به جز کرو، آرون تیلور-جانسون و مایکل استولبارگ نیز در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت.

مبارزه برای حفظ آثار هنری اکنون بیش از هر زمان دیگر اهمیت پیدا کرده است و سم تیلور-جانسون نیز در ساخته‌ی جدید خود که درباره‌ی زندگی واقعی زنی است که برای حفاظت از میراث پدر مرحومش تلاش می‌کند، قرار است به همین موضوع بپردازد. فیلم Rothko داستان نبرد حقوقی کیت روتکو را روایت می‌کند که می‌خواهد از فروش اثر هنری پدرش، مارک روتکو جلوگیری کند. اکنون از طریق بیانیه‌ی مطبوعاتی‌ای که از طرف توزیع‌کننده‌ی این فیلم یعنی شرکت Rocket Science منتشر شده، بازیگران این اثر معرفی شدند.

طبق این بیانیه راسل کرو با سابقه‌ی بازی در فیلم‌های Gladiator ،Boy Erased و A Beautiful Mind در این اثر نقش مارک روتکو را ایفا خواهد کرد. همچنین اشلینگ فرنچوسی، بازیگر نقش لیانا استارک در سریال Game of Thrones نیز در فیلم Rothko نقش کیت روتکو را بازی می‌کند. علاوه بر این، نام‌های بزرگ دیگری مانند آرون تیلور-جانسون با سابقه‌ی بازی در فیلم‌های Tent و Avengers: Age of Ultron، مایکل استولبارگ با سابقه‌ی بازی در فیلم‌های Shirley و Call Me By Your Name و همچنین جرد هریس، از بازیگران سریال Chernobyl در این فیلم به ایفای نقش خواهند پرداخت. فیلم Rothko قرار است اقتباسی از کتاب «میراث مارک روتکو» (The Legacy of Mark Rothko) نوشته‌ی لی سلدس باشد و همچنین لارا وود، وظیفه‌ی نگارش فیلمنامه‌ی آن را بر عهده دارد. جرد فریدمن، دیوید سلیورتون، آرون تیلور-جانسون و سم تیلور-جانسون تهیه‌کننده‌ی این فیلم و جاناتان شواترز و لوگان لرمان تهیه‌کننده‌ی اجرایی آن خواهند بود.

به جز این فیلم Rothko نام‌های درخشان دیگری از جمله کالین آتوود به عنوان طراح لباس، جف کروننوث به عنوان فیلمبردار و مارک فریدبرگ را به عنوان طراح تولید در عوامل سازنده‌ی خود دارد.

طبق گفته‌ی کارگردان فیلم، این اثر تنها درباره‌ی یک هنرمند فوق‌العاده نیست، بلکه یک نبرد میان خیر و شر را نیز به تصویر می‌کشد. کیت روتکو به عنوان شخصیت اصلی داستان، باید به نبردی در برابر افراد فاسدی برود که به پدرش خیانت کردند و اثر هنری او را دزدیدند، افراد قدرتمندی که به هر شکلی که شده می‌خواهند میراث پدر او را از بین ببرند.

هنوز درباره‌ی تاریخ شروع فیلمبرداری و اکران فیلم Rothko اطلاعاتی نداریم، اما به نظر نمی‌رسد تا نمایش این اثر روی پرده‌ی سینماها زمان خیلی زیادی باقی مانده باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments