رابرت پتینسون در صحبت‌های جدید خود از فیلم بتمن و Tenet می‌گوید

قرنطینه برای بتمن بعدی سینما چگونه می‌گذرد؟

رابرت پتینسون فیلم بتمن و Tenet

رابرت پتینسون بازیگر مشهور انگلیسی در مصاحبه‌ی جدیدی به وضعیت فعلی خود در قرنطینه و همچنین دو فیلم بتمن و Tenet پرداخت.

پتینسون در گذشته بیشتر به خاطر حضور در سری فیلم‌های Twilight شهرت دارد، اما به مرور توانایی خود را به عنوان یک بازیگر عالی و ماهر اثبات کرد و این موضوع را در سال‌های گذشته با فیلم‌هایی چون Good Time و The Lighthouse نشان داد. او پیش از شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا در تولید دو فیلم مهم به عنوان بازیگر نقش داشت. اول فیلم The Batman که در آن نقش «بروس وین» یا همان بتمن را ایفا می‌کند و دومی Tenet که جدیدترین اثر «کریستوفر نولان» در سبک علمی تخیلی محسوب می‌شود.

رابرت پتینسون در مصاحبه‌ی اخیر خود با مجله‌ی GQ به صحبت درباره زندگی خود در قرنطینه و دو فیلم مورد انتظار بتمن و Tenet پرداخت.

(فیلم Tenet) بسیار دیوانه‌وار است. در هر کشور انگار یک سکانس عظیم وجود دارد که مثل اوج یک فیلم معمولی است. در هر کشور.

مورد مهمی که پتینسون به آن اشاره کرد، این است که در فیلم Tenet شاهد هیچ سفری در زمان نخواهیم بود. او در ادامه از تجربه‌ی حضور در نقش شوالیه‌ی تاریکی گاتهام و حضورش در پروژه‌ی The Batman هم سخن گفت.

من یک جورهایی این حقیقت را دوست دارم که تنها نسخه‌های خیلی خیلی خیلی خوبی از شخصیت وجود ندارد که خیلی قاطع به نظر می‌رسند، اما من فکر می‌کردم که چند بازی قاطع از این شخصیت وجود دارد.

شما این نسخه‌ی روشن‌تر را دیده‌اید، شما نسخه‌ی خسته را دیده‌اید، همچنین نسخه‌ی قوی‌تر را. و پازل آن کاملا رضایت‌بخش می‌شود که فکر کنید: مقدمه‌ی من کجاست؟ همچنین این یک بخش از میراث است و من آن را دوست دارم. معدود چیزهایی در زندگی وجود دارد که مردم پیش از این که اتفاق بیافتند به آن‌ها با عشق اهمیت می‌دهند. شما تقریبا می‌توانید بازخورد آن انتظار را حس کنید و در نتیجه، این مقداری به شما انرژی می‌دهد. این با وقتی که شما کاری را می‌کنید و این امکان وجود دارد که هیچکس حتی آن را نبیند فرق دارد. درست است؟ در برخی جهات این، نمی‌دانم. این شما را مقداری مجذوب می‌کند.

طبق برنامه‌ی شرکت برادران وارنر، فیلم قرار است دو ماه دیگر، در تاریخ ۲۷ تیر ماه اکران شود که البته با توجه به وضعیت فعلی در جهان هنوز احتمال تاخیر آن وجود دارد. از سوی دیگر، اکران فیلم The Batman برای ۹ مهر ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی شده است که با توقف فعلی روند تولید، عقب افتادن این تاریخ هم دور از انتظار نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا