#مهسا_امینی

احتمال بازگشت شخصیت Iron Man در فیلم Black Widow وجود دارد

ایفا نقش دوباره رابرت دونی جونیور!

بازگشت شخصیت Iron Man

گزارشات منتشر شده حاکی از آن است که، شاهد بازگشت شخصیت Iron Man با ایفای نقش رابرت دونی جونیور در فیلم Black Widow خواهیم بود.

به‌تازگی، گزارش‌‎هایی مبنی بر اینکه بازگشت شخصیت Iron Man در فیلم Black Widow منتشر شده است. این در حالی است که تمامی طرفداران کمیک‌های مارول در حال خداحفظی همیشگی با کاراکتر تونی استارک، برای همیشه بودند اما ظاهرا این شانس وجود دارد تا بار دیگر این شخصیت محبوب را در یک فیلم دیگر ببینیم.

متن زیر دارای اسپویل از فیلم Avengers: Endgame است، اگر تا به حال موفق دیدن فیلم نشدید از خواندن متن زیر جدا خودداری کنید:

در پایان فیلم Avengers: Endgame شاهد این بودیم که تونی استارک، برای نجات دنیا خودش را قربانی کرد و یک پایان تلخ برای این ابرقهرمان محبوب دنیای مارول رقم خورد. همین موضوع باعث شد بسیاری از طرفداران کمیک‌های مارولی بر این باور برسند که دیگر باید با تونی استارک و مرد آهنی خداحافظی کنند.

با این حال، حضور شخصیت مرد آهنی در فیلم Black Widow به این معنی نیست که این کاراکتر به نحوی احیا می‌شود. چرا که Black Widow یک پیش درآمد بین فیلم‌های Captain America: Civil War و Avengers: Endgame محسوب می‌شود. پس با این حساب می‌توان از این قضیه اطمینان حاصل پیدا کرد که شخصیت Iron Man پس از وقایع Endgame به طور کلی از دنیای ابرقهرمانان مارول کنار رفته است.

هنوز بازگشت شخصیت Iron Man در فیلم Black Widow رسما تایید نشده است. با این حال، گزارش‌ها به واقعیت نزدیک هستند و این احتمال وجود دارد که باز هم شاهد حضور کاراکتر محبوب تونی استارک در یک فیلم دیگر از MCU باشیم.

فیلم Avengers: Endgame چند ماه قبل بر روی پرده‌های سینما رفت و تحسین همگان را به همراه داشت. همچنین، Endgame موفق به ثبت یک رکورد فوق‌العاده شد و توانست با پشت سر گذاشتن فیلم Avatar، به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ باکس آفیس بدل شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا