پشتیبانی Call of Duty: Mobile از کنترلر در به‌روزرسانی جدید برداشته شد

سازنده Call of Duty: Mobile سعی در ایجاد شرایط یکسان در رقابت را دارد

پشتیبانی Call of Duty: Mobile از کنترلر در به‌روزرسانی جدید برداشته شد Masoudezt ۰ ۱۰ مهر ۱۳۹۸ اخبار بازی
پشتیبانی Call of Duty: Mobile از کنترلر

پشتیبانی Call of Duty: Mobile از کنترلر یکی از مسائلی بوده که طی به‌روزرسانی اخیر برای هواداران این بازی بحث‌برانگیز شده‌ است.

در صورتی که شماهم مانند بسیاری از هواداران بازی Call of Duty: Mobile، به فکر تجربه این عنوان با استفاده از دسته‌های بازی هستید، طبق آخرین اخبار منتشرشده، در جدیدترین به‌روزرسانی آن، اتصال و استفاده از کنترلر در بازی غیرممکن شده است.

در پی انتشار نسخه‌ی موبایل Call of Duty و در دسترس قرار گرفتن آن، یکی از نمایندگی‌های پشتیبانی شرکت اکتیویژن، در پاسخ‌ به توییت یکی از کاربران گفت: “قابلیت پشتیبانی از کنترلر لغو شده است”. همین مسئله باعث تا بحث و گفت‌وگوهای زیادی راجع به این مسئله در شبکه‌های اجتماعی، بین طرفداران این بازی شکل بگیرد.

پس از انتشار جدیدترین به‌روزرسانی Call of Duty: Mobile، قسمت مربوط به تنظیمات کنترلر در منو برداشته شده و به‌جای آن بخشی خالی با عنوان Other (به معنی دیگر) قرار داده شده است. تصویر بخش مورد نظر را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

به‌روزرسانی Call of Duty: Mobile

متاسفانه، اینکه عدم پشتیبانی Call of Duty: Mobile از کنترلر موقتی بوده یا دائمی، هنوز مشخص نیست و از اکتیویژن درخواست شفاف‌سازی در این زمینه شده است. همچنین در حال حاضر، هواداران این بازی که چندان از بازی‌کردن بدون کنترلر و استفاده از صفحه لمسی راضی نیستند، در انجمن Reddit در حال شکایت از این مسئله‌اند.

عنوان Call of Duty: Mobile یک بازی رایگان در سبک شوتر اول شخص بوده که بر پایه بازی‌های پرطرفدار سری Call of Duty ساخته شده است؛ استودیو تنسنت گیمز، مسئولیت توسعه این بازی را برعهده دارد.

این بازی امروز صبح، پس از رفع یک سری از مشکلاتی که موجب گیرکردن کاربران در صفحه بارگذاری می‌شد، برای کاربران اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت. طبق گفته اکتیویژن در توییتر، مشکل مورد نظر مربوط به ترافیک سنگینی بود که در ساعات اولیه انتشار بازی توسط کاربران ایجاد شده بود. هم‌اکنون شما می‌توانید از طریق گوشی‌هوشمند (سیستم عامل‌های اندروید و iOS) خود به این بازی دسترسی داشته باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا