ثبت‌نام برای تجربه‌ی زودهنگام The Witcher: Monster Slayer آغاز شد

ویچر با المان‌های Pokemon GO!

ثبت‌نام برای تجربه‌ی زودهنگام The Witcher: Monster Slayer آغاز شد نریمان هروی ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی

آیا از بازی Pokemon Go لذت بردید؟ حالا نوبت The Witcher: Monster Slayer و تجربه‌ی این بازی واقعیت افزوده است. شما می‌توانید از همین الان برای نسخه‌ی Early access این بازی، ثبت‌نام کنید!

بازی The Witcher: Monster Slayer در واقع اسپین-آفی برای مجموعه‌ی The Witcher است که شما را سال‌ها پیش از گرالت،در قامت یک ویچر قرار خواهد داد و باید با شمشیر نقره‌ای خود به سراغ هیولا‌ها بروید و آنان را سلاخی کنید.

دارندگان گوشی‌های اندرویدی، هم‌اکنون می‌توانند از طریق این لینک، برای دریافت نسخه‌ی Early Access بازی The Witcher: Monster Slayer ثبت‌نام کنند. در انتهای ماه آوریل نیز عده‌ای از افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند زودتر از بقیه، این بازی را تجربه کنند. تنها کاری که برای ثبت‌نام باید انجام بدهید این است که ایمیل و مدل گوشی اندرویدی خود را وارد کنید.

بازی The Witcher: Monster Slayer یک تجربه‌ی واقعیت افزوده (augmented reality) است که دنیای اطراف شما را تبدیل به مپ بازی خواهد کرد و شما را به کشتن هیولاهای گوناگون و خطرناک وادار خواهد کرد. البته ناگفته نماند که شما در این بازی امکان ساخت معجون‌ها و آیتم‌های مختلفی را خواهید داشت. همچنین احتمال این است که شما در این بازی بتوانید شمشیر‌ها را کنار گذاشته و با NPC های مختلف Gwent بازی کنید. به هر حال ویچر بودن آسان نیست و هیولا‌های مختلفی، انتظار شما را در این بازی می‌کشند.

نظر شما در مورد بازی The Witcher: Monster Slayer چیست؟ آیا می‌تواند موفقیت و محبوبیت بازی Pokemon Go را تکرار کند یا تبدیل به اسپین-آف ضعیفی خواهد شد؟ نسخه‌ی محبوب شما از فرنچایز The Witcher کدام نسخه است؟ راستی در قسمت کامنت‌ها برای ما بنویسید که کدام بازی‌های واقعیت افزوده را تا به حال تجربه کردید و آنان را دوست داشتید. ممنون می‌شویم که نظر خود را همواره با ما در میان می‌گذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا