شیطانی ترین شخصیت های Red Dead Redemption
1%
  • 0/10

شیطانی ترین شخصیت های Red Dead Redemption را بشناسید

یکی از اشخاص این فهرست شما را غافلگیر می‌کند!

شیطانی ترین شخصیت های Red Dead Redemption را بشناسید ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

جهان بازی رد دد رمپشن مملو از درس‌های عبرت آمیز بوده که اغلب از آن‌ها را شخصیت‌های منفی بازی به ما آموزش می‌دهند. به همین بهانه قصد داریم نگاهی به شیطانی ترین شخصیت های Red Dead Redemption داشته باشیم.

سری بازی Red Dead Redemption یکی از محبوب‌ترین سری بازی‌های تاریخ ویدیو گیم بوده که با ستینگ خاص خود، جهان پر جزئیات و داستان احساسی، هر کسی را به خود خیره می‌کند. تعامل کاربران با محیط و شخصیت‌های بازی جذابیتی غیر قابل وصف داشته که هر دم از طرفداران دلربایی می‌کند. جنگ، دعوا، مشاجره، دوستی و رفاقت با افراد خوب و بد زیاد در این سری حس و حالی به کاربر داده که از عهده کمتر بازی در طول تاریخ بر آمده است!

اخلاق، شخصیت و درس عبرت از کارهای خوب و بد، از ستون‌های اصلی این سری بازی هستند. ما در این بازی با افراد منفور و دوست داشتنی زیادی آشنا می‌شویم که مسیر زندگی ما را تغییر می‌دهند. حال در این مطلب قصد داریم نگاهی به بخش منفی داستان و شیطانی ترین شخصیت های Red Dead Redemption داشته باشیم.

مایکا بل

مایکا بل (Micah Bell) مردی حیله گر و خائن بوده که به باور بسیاری شیطانی‌ترین شخصیت جهان بازی‌های ویدیویی در طول تاریخ است. مایکا از همان ابتدا تنفر خود را نسبت به آرتور، شخصیت اصلی بازی نشان داده و لحظه‌ای از اهانت به او دریغ نمی‌کند. در نهایت نیز مغز داچ (Dutch) را فاسد کرده و البته حین مسیر به او نیز خیانت می‌کند. ما به معنای واقعی هیچ نکته مثبتی در شخصیت او ندیده و تماشای نفس‌های آخر او را یکی از بهترین اتفاقات جهان ویدیو گیم می‌دانیم.

کلنل آگوستین الند

آگوستین الند (Agustin Allende) فرماندار فاسد نوئوو پارایزو در بازی Red Dead Redemption است. او شخصی بی رحم و ظالم بوده که برای برآورده کردن آرزوهای مریض خود دست به شکنجه زنان و مردان منطقه می‌زند. او قصد دارد به جان مارستون، شخصیت اصلی بازی نیز پشت کند، اما حین مبارزه به ضرب گلوله مجروح می‌شود. فارغ از اینکه او چقدر برای زنده ماندن التماس می‌کند، در نهایت به دست جان یا ریس (Reyes) به قتل می‌رسد.

ادگار راس

ادگار راس (Edgar Ross) یکی از ماموران دولت بوده که در هر دو نسخه سری Red Dead Redemption در میان منفورترین‌ها و شیطانی‌ترین‌ها قرار دارد. در نسخه ابتدایی او با وعده دروغین رهایی خانواده، جان مارستون را به دنبال حل مشکلات خود می‌فرستد. اما داستان از آنجایی تاریک شده که او هرگز به وعده خود عمل نکرده و پس از به پایان رسیدن عملیات جان، جان را نیز به قتل می‌رساند. جان شخصیتی فوق العاده محبوب بود و به قتل رسیدن او به دست ادگار، به خصوص پس از وعده بسیار غم انگیز بود. خوشبختانه کاربران در ادامه انتقام خون جان را از ادگار می‌گیرند.

کولم اودریسکول

کولم اودریسکول (Colm O’Driscoll)، رئیس گروه اودریسکول‌ها شخصی است که معشوقه داچ را پیش از اتفاقات نسخه دوم به قتل می‌رساند. او شخصیتی خشن و غیر قابل پیشبینی بوده و اعمال او سبب مرگ شوهر سیدی ادلر (Sadie Adler) می‌شوند که زندگی سیدی را از زندگی مملو از آرامش تبدیل به زندگی مملو از خون ریزی و مشکلات می‌کند. او بدون هیچ محدودیتی مردم را به قتل رسانده و خانه‌هایشان را غارت و ویران می‌کند. تماشای به دار آویخته شدن کولم نیز یکی از لحظات محبوب در این بازی است!

داچ ون در لیند

داچ، شخصیتی کاریزماتیک و دوست داشتنی در نسخه دوم سری رد دد رمپشن بوده که نه تنها سخنانی منطقی ادا کرده، بلکه به گفته‌های منطقی دیگران نیز گوش می‌دهد. اما اگر نسخه ابتدایی این سری بازی را تجربه کرده باشید، بدون شک از سقوط آزاردهنده این شخصیت با خبر هستید. داچ در بخش‌های ابتدایی نسخه دوم به عنوان رهبر گروه شناخته شده، با این حال رفته رفته وارد وادی دیوانگی و جنون شده و این جنون با مرگ شخصیت هوزئا (Hosea) بیش از پیش نمود می‌کند. پس از آن نیز داچ در دام گفته‌های مایکا افتاده و گروه دوست داشتنی خود را به قهقرا می‌برد. داچ، هدف اصلی جان مارستون در نسخه ابتدایی است!

کلنل هنری فیورز

هنری فیورز (Henry Favours) فرماندهی ترسو بوده که به خاطر کارهای بد و غنایم خود در جنگ داخلی ایالات متحده شهرت دارد. او در داستان بازی با کشتن بومی‌های آمریکا قصد رسیدن به قدرت دارد. فیورز با زمین زدن اطرافیان و دیگر افراد در مسیر خود، برای رسیدن به قدرت تلاش کرده و همین موضوع او را شخصیتی منفور و شیطانی کرده است. در نهایت اما قهرمان داستان، آرتور مورگان او را به پایان راه می‌رساند.

لئوپولد استراس

لئوپولد (Leopold Strauss) از منفورترین اعضای گروه داچ بوده که با پول نزول امرار معاش می‌کند. او به روش‌های مختلفی افرادی که پول قرض می‌گیرند را آزار می‌دهد. افراد زیادی فارغ از اینکه چه جایگاهی دارند از لئوپلود ضربه خورده‌اند. اما زمانی تنفر ما از او بیشتر شده که به دنبال یکی از اعمال وحشیانه او، آرتور به بیماری سل مبتلا می‌شود. همین موضوع او را در میان شیطانی ترین شخصیت های Red Dead Redemption جای می‌دهد.

اندرو میلتون

میلتون (Andrew Milton) یکی از کاراگاه‌های سازمان کاراگاهان پینکرتون است. میلتون شخصیتی فوق العاده جدی داشته که برای از بین بردن داچ و گروهش دست به هر کاری می‌زند. میلتون گرچه شخصی درست کار بوده، اما به دلیل بی رحمی و جدیت خود که سبب مشکلات زیادی برای آرتور و دوستانش می‌شود منفور است. منفی‌ترین عمل او کشتن هوزئا به ضرب گلوله با خون سردی کامل است. مرگ هوزئا یکی از مهم‌ترین لحظات بازی بوده که داچ را بیش از همیشه مجنون کرد.

وینسنته د سانتا

زمانی که شخصیتی در یک بازی بدون دلیل و بدون حرف شخصیت‌های دیگر را به قتل می‌رساند، به سرعت به شخصیتی منفی بدل می‌شود. وینسنته د سانتا (Vincente De Santa) یکی از این اشخاص بود. وینسنته، کاپیتان فاسد ارتش مکزیک خود شخصیتی منفور بود و به ارشد خود کلنل الند نیز اجازه می‌داد هر کار منفی را انجام دهد. او نیز دشمنان خود را به بدترین شکل ممکن به قتل می‌رساند و آن‌ها را آینه عبرت دیگران می‌کرد!

آرتور مورگان با Honor کم

آرتور، شخصیت اصلی دوست داشتنی بازی Red Dead Redemption 2 است که رفتار و اعمال او هر کسی را شیفته این شخصیت با شرف (Honor) بالا می‌کند. اما اگر تصمیم بگیرید شخصیتی منفی و ضد قهرمانی از آرتور ارائه دهید، او شخصیتی فوق العاده زشت و زننده است! روی منفی آرتور مملو از خشونت و طمع بوده که مرگ بسیار بدی را نیز برای او به ارمغان می‌آورد. شخصیت منفی آرتور بدون شک شیطانی ترین شخصیت Red Dead Redemption است!

تجربه سری بازی Red Dead Redemption چیزهای زیادی به ما یاد داده است. شخصیت‌های مثبت این سری بازی آموزگارانی بزرگ و شخصیت‌های منفی آن آینه عبرت بوده‌اند. به نظر شما شیطانی ترین شخصیت های Red Dead Redemption کدام شخصیت‌های هستند؟ در انتظار نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments