تست مقاومت موتورولا ریزر 40 اولترا را در برابر گلکسی زد فلیپ 5 ببینید

شکست عجیب در مقابل حریف!

ریزر 40 اولترا زد فلیپ 5

اگرچه موتورولا هم به اندازه سامسونگ در تولید گوشی تاشو سابقه دارد اما در تست مقاومت بین ریزر 40 اولترا و زد فلیپ 5 نتیجه‌ی عجیبی رقم خورد.

تست گوشی‌های تاشو همیشه از زمانی که سامسونگ تصمیم گرفت نخستین گوشی با این مکانیزم را راهی بازار کند تاکنون بسیار پربازدید و محبوب بوده است چرا که کاربران می‌خواهند بدانند آنچه که بسیاری از شرکت‌ها آن را آینده‌ی طراحی گوشی‌های هوشمند می‌دانند، چگونه می‌تواند در برابر باز و بسته کردن‌های متعدد، سقوط، آب و… دوام بیاورد. اما این بار عجیب‌ترین تست را شاهد بودیم. نبردی بین موتورولا ریزر 40 اولترا و گلکسی زد فلیپ 5، دو گوشی جدید و فوق‌العاده باکیفیت شرکت‌های موتورولا و سامسونگ که نه در آزمایشگاه و نه توسط یک شخص بلکه توسط یک تیم صورت گرفته است.

این تست روزها ادامه پیدا کرد و همچنان در حال پیگیری است چرا که تیم بررسی‌کننده یعنی Mrkeybrd، در لحظه در حال باز و بسته کردن گلکسی زد فلیپ 5 و موتورولا ریزر 40 اولترا هستند. شاید در نگاه نخست، تستی به نظر برسد که هر کسی علاقه نداشته باشد در آن شرکت کند اما باید بدانید بسیاری از افراد پذیرفته‌اند گوشی‌های تاشوی نام برده را باز و بسته کنند تا کاربران دیگر، با خیال راحت و با اطمینان از عملکرد صحیح این دو گوشی در دنیای واقعی به خرید آن‌ها اقدام کنند. شما می‌توانید ویدیوی تست مقاومت این دو گوشی را با کلیک روی تصویر زیر ببینید.

شکستن لولاهای ریزر 40 اولترا بعد از 40 هزار بار باز و بسته کردن

در حالی که تست با هیجان خاصی دنبال می‌شد، نخستین بازنده مشخص شد؛ ریزر 40 اولترا که بعد از باز و بسته کردن برای 40 هزارمین بار، با مشکل مواجه شد. البته این شکست باعث نشد گوشی از کار بیفتد؛ نماینده‌ی خوب موتورولا همچنان کار می‌کرد اما لولاها به گونه‌ای شدند که دیگر نمی‌شد گوشی را به طور کامل بست. ریزر 40 اولترا در حالی شکست را پذیرا شد که زد فلیپ 5 همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد. باز و بسته کردن بیش از 20 هزار بار ادامه پیدا کرد و به 64 هزار رسید که در این حالت ریزر 40 اولترا به سر و صدا افتاد اما زد فلیپ 5 بدون مشکل به کار خود ادامه می‌داد.

در نهایت، نمایشگر ریزر 40 اولترا کاملا شکست، آن هم بعد از 126300 بار باز و بسته شدن و در نتیجه از مسابقه هم خارج شد. گلکسی زد فلیپ 5 اما همچنان به کار خود بدون مشکل ادامه می‌دهد و بررسی هم همچنان در جریان است اما نماینده‌ی سامسونگ برای 200 هزارمین بار هم نقصی از خود نشان نداده. این تست همینطور ادامه پیدا می‌کنپ تا زد فلیپ 5 هم از کار بیفتد اما مهم این است که نماینده‌ی سامسونگ به شکل چشمگیری از لحاظ مقاومت، از رقیب خود بهتر است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا