رتبه‌بندی بهترین معلم های انیمه ناروتو
1%
  • 10/10

رتبه‌بندی بهترین معلم های انیمه ناروتو

بررسی برخی از معلم‌های دهکده برگ پنهان

رتبه‌بندی بهترین معلم های انیمه ناروتو ۰ ۰۱ تیر ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

هنگامی که صحبت از بهترین نینجاها در انیمه ناروتو می‌شود، قطعا در این میان معلم‌هایی وجود دارند که با کمک و تعالیم آن‌ها این نینجاها به موفقیت و شهرت رسیده‌اند. مانند دنیای واقعی، هر مهارتی به آموزش یک معلم دانا احتیاج دارد و این موضوع نیز به خوبی در دنیای انیمه مطرح شده است. اما به نظر شما بهترین معلم در انیمه ناروتو چه کسی است؟

در طول انیمه ناروتو، کودکان برای تبدیل شدن به بهترین نینجاها و ساختن عصری طلایی تعلیم می‌بینند. لازمه‌ی به وقوع پیوستن این امر نیز حضور و وجود معلم‌های موجه و با استعداد است. این انیمه معلم‌های دوست‌داشتنی بسیاری را در خود جای داده است، از جمله جیرایا، کاکاشی، میناتو و موارد دیگر. اما به نظر شما بهترین معلم در میان آن‌ها می‌تواند چه کسی باشد؟

۱۰. زابوزا یک کودک ولگرد را به تهدیدی خطرناک تبدیل کرد

زابوزا (Zabuza) و دانش آموز او، هاکو (Haku) در اوایل مجموعه ناروتو حضور می‌یابند و یکی از اثربخش‌ترین صحنه‌ها را در طول این سریال خلق می‌کنند. آن‌ها در برابر تیم هفت قرار گرفتند و مبارزه تحسین‌ برانگیزی را به وجود آوردند؛ کاکاشی در برابر زابوزا، همچنین ساسکه (Sasuke) و ناروتو در برابر هاکو. تکنیک‌های استفاده شده هاکو بر اساس عنصرهای آب و باد او را به رقیبی ترسناک تبدیل کرده و در همین حال توانایی زابوزا را به عنوان نمونه‌ای از بهترین معلم ها در انیمه ناروتو به رخ تماشاگران می‌کشید. 

۹. کورنای به دانش‌ آموزان خود به شدت اهمیت می‌دهد

در حالی که کورنای (Kurenai) به دانش آموزانش به شدت اهمیت می‌داد اما هرگز از جدیت خود را در تمرین‌های سخت آن‌ها از دست نداد. او مدت زمان بسیاری را صرف بهبودی اعتماد به نفس و احساس گناه هیناتا (Hinata) کرد. کورنای حتی پس از مرگ آسوما گوشه نشین نشد و به تعلیم دانش آموزانش می‌پرداخت. ممکن است از کورنای به عنوان بهترین معلم یاد نشود، اما با این حال قطعا می‌توان او را به عنوان نمونه‌ای از دلسوزترین معلم ها در انیمه ناروتو مثال زد. 

۸. آسوما شرافتش را با یک از خودگذشتگی بزرگ ثابت می‌کند

به عنوان یک شینوبی عضو قبیله ساروتوبی (Sarutobi)، آسوما (Asuma) معلمی اثربخش واقع شده است. اما با این حال ساروتوبی روی عمل‌ کرد شیکیمارو (Shikamaru) بیش از اندازه حساب باز کرده بود. با اینکه این موضوع می‌توانست تاثیرات منفی بسیاری را به همراه داشته باشد، اما همچنان از شیکیمارو رهبری دلیر و با استعداد ساخت. آسوما شرافتش را با از خودگذشتگی در برابر آکاتسوکی ثابت کرد تا بتواند کونوها را از خطر آن‌ها نجات دهد. 

۷. ایروکا نخستین معلمی است که توانست ناروتو را قبول کند

قطعا ایروکا (Iruka) تاثیرگذارترین معلم در کل دهکده کونوها محسوب می‌شود، چرا که مسئولیت تعلیم نینجاهای کودک بر عهده او است. عمل کرد ایروکا در تعلیم این نینجاهای کودک می‌تواند در آینده کونوها و دنیای نینجاها اثربخش واقع شود. او باعث شد شخصیت اصلی این انیمه به راه راست هدایت شود، و به عبارتی دیگر از ناروتو قهرمانی تکرار نشدنی ساخت. ایروکا دانش آموزانش را از صمیم قلب دوست دارد و در همه حال سعی می‌کند آن‌ها را به عالی‌ترین شکل تعلیم دهد، به همین سبب بدیعی است در لیست بهترین معلم های انیمه ناروتو جایگاهی مخصوص داشته باشد. 

۶. سوناده ماهرترین نینجای پزشک است 

در  ابتدای حضور سوناده (Tsunade) به نظر می‌رسید اهمیت چندانی به دهکده کونوها و آموزگاری نمی‌داد، اما با گذشت مدتی و شناختن شخصیت او توسط مخاطبان این موضوع تغییر یافت. او مهارتی تکرار نشدنی در تکینک‌های پزشکی دارد و از او به عنوان بزرگترین نینجای پزشکی یاد می‌شود. سوناده، هارونو ساکورا (Sakura) و اینو (Ino) را به عنوان دانش آموزان خود قبول کرده و باعث می‌شود نسل جدیدی از نینجاهای پزشکی متولد شود. او در تعلیم دادن دانش آموز‌هایش بسیار سخت‌گیر عمل می‌کند اما در نهایت نتیجه‌ای فوق‌العاده را به همراه دارد. 

۵. میناتو دو مورد از بهترین شینوبی‌های دوران را خلق می‌کند

پدر ناروتو، میناتو (Minato) نیز یکی از تاثیرگذارترین افراد در دهکده ناروتو محسوب می‌شود. او نیز در ابتدا یک گروه را رهبری می‌کرد و سپس به هوکاگه تبدیل شد. گروه او شامل دو مورد از بزرگترین شینوبی‌های تاریخ، کاکاشی و اوبیتو (Obito) همچنین رین (Rin) می‌شود که متاسفانه با مرگ رین تحولی عظیم توسط اوبیتو در دنیای نینجاها به وجود آمد. با این حال میناتو به عنوان یک معلم سربلند عمل کرده و نمونه‌ای از بهترین معلم های انیمه ناروتو محسوب می‌شود. 

۴. کاکاشی نمونه ای از سرسخت‌ترین شینوبی‌های تاریخ است

تیم ۷ تحت نظر هاتاکه کاکاشی (Kakashi Hatake) تعلیم داده شده است و به همین سبب نمونه‌ای از سرسخت‌ترین شینوبی‌های با کمک او به دنیای نینجاها وارد شده‌اند، از جمله ساکورا، ساسکه، ناروتو و سای (Sai). اکثر اوقات کاکاشی اعضای تیم خود را در شرایط سخت قرار می‌داد تا آن‌ها را بسنجد و با مهربانی در مقابل ساکورا حاضر می‌شد. یکی از دلایلی که از کاکاشی به عنوان نمونه‌ای از بهترین معلم ها در انیمه ناروتو یاد می‌شود تعلیم کارهای گروهی به دانش آموزانش و در نظر گرفتن مسابقات متعدد برای بهبود رابطه دوستانه ساسکه و ناروتو بود.

۳. مایت گای یکی از پرانگیزه‌ترین معلم‌های انیمه ناروتو محسوب می‌شود

در کنار شخصیت شوخ طبع، مایت گای (Might Guy) به عنوان یکی از بهترین معلم‌ ها در دنیای انیمه ناروتو در این لیست قرار می‌گیرد چرا که ارزش والایی را برای دانش آموزان خود قائل بود و همواره سعی داشت بهترین ورژن از آن ها را به وجود آورد. او صبورانه وقت خود را صرف تعلیم دادن دانش آموزان خود می‌کرد و از دیدن پیروزی‌های آن‌ها لذت می‌برد. البته ناگفته نماند که برای راک لی (Rock Lee) احترام قابل توجهی قائل بود و گذشته خود را در سخت کوشی‌های او می‌دید. 

۲. جیرایا تاثیرگذارترین معلم ناروتو است

جیرایا (Jiraiya) ناروتو را به عنوان قهرمان دهکده کونوها آماده کرد، گویا از آینده این دهکده آگاهی داشت. در انتهای انیمه ناروتو کلاسیک، جیرایا همراه با ناروتو وارد یک سفر طولانی می‌شود و پس از گذشت تقریبا ۲ سال در کنار شروع سری ناروتو شیپودن، به کلی جو این مجموعه را تغییر می‌دهد. علاوه بر ناروتو او دانش آموزان دیگری از جمله ناگاتو (Nagato) را تعلیم داد که باعث تغییر دنیای شینوبی‌ها شدند. 

۱. هیروزن ساروتوبی خالق سنین‌های افسانه‌ای است

در حالی که دهکده کونوها مملو از معلم‌های تحسین برانگیز است، بدیهی است که از هیروزن ساروتوبی (Hiruzen Sarutobi) به عنوان بهترین معلم در انیمه ناروتو یاد شود، چرا که او به تعلیم سه سنین بزرگ و افسانه‌ای، نینجاهایی که موفق شدند آینده جهان را تغییر دهند پرداخته است. سوناده به بزرگ‌ترین پزشک شینوبی تبدیل شد، جیرایا بزرگ‌ترین نینجاهای جهان را تعلیم داد و اوروچیمارو (Orochimaru) به عنوان باهوش‌ترین دانشمند جهان تغییراتی اساسی را در دنیای شینوبی‌ها به وجود آورد. مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments