ایده‌ی کوئنتین تارانتینو برای دنباله‌ی Star Trek هنوز هم در دستور کار قرار دارد

همه چیز به تصمیم تارانتینو برای کارگردانی این فیلم بستگی دارد

ایده‌ی کوئنتین تارانتینو Star Trek

با وجود این که گزارش‌های ضد و نقیضی در مورد فیلم جدید Star Trek وجود دارند، سایمون پِگ بازیگر این فیلم، اعتقاد دارد که ایده‌ی کوئنتین تارانتینو برای ساخت این فیلم هنوز هم می‌تواند رنگ واقعیت به خود بگیرد.

چندی پیش بود که کوئنتین تارانتینو، کارگردان ۵۶ ساله‌ی فیلم‌هایی مثل پالپ فیکشن و حرامزاده‌های لعنتی، خبر از کنار کشیدن از پروژه‌ی فیلم جدید پیشتازان فضا داد. تارانتینو مدت‌ها قبل گفته بود که پس از ساخت فیلم دهمش، قصد کناره‌گیری از سینما را دارد. نهمین فیلم او یعنی روزی روزگار در هالیوود چند ماه پیش اکران شد و با این حساب فیلم جدید پیشتازان فضا می‌تواند آخرین پروژه‌ی تارانتینو باشد که روی آن مشغول است.

شروع ماجرای ساخت یک فیلم Star Trek به کارگردانی تارانتینو از زمانی شروع شد که تارانتینو ایده‌ی خامش برای داستان را اولین بار به جی‌جی آبرامز نشان داده بود. آبرامز که حالا آخرین فیلم جنگ ستارگان یعنی Rise of Skywalker را کارگردانی کرده سال‌هاست که در سمت تهیه‌کننده‌ی فیلم‌های پیشتازان فضا حضور دارد. او بعدا ایده را به اتاق نویسندگان برده بود و تمام این‌ها منجر به این شد که تارانتینو با پروژه‌ی این فیلم درگیر شود.

مصاحبه‌ای که سایمون پگ اخیرا با سایت کمیک‌بوک داشته، احتمال تحقق رویای یک فیلم پیشتازان فضا به کارگردانی تارانتینو را بالاتر می‌برد. پگ می‌گوید:

تا جایی که من اطلاع دارم، ایده‌ی کوئنتین تارانتینو برای ساخت فیلم Star Trek هنوز هم دخیل است. ساخته شدن یا نشدن این فیلم به تصمیم شخص کوئنتین تارانتینو بستگی دارد.»

رئیس شرکت ViacomCBS تا به حال به ساخت دو فیلم جدید Star Trek چراغ سبز نشان داده است؛ یکی از آن‌ها قطعا ایده‌ی تارانتینو بوده و دیگری هم احتمالا چیزی است که خود استودیو تا امروز به عنوان برنامه‌های آتی برای قسمت چهارم Star Trek داشته است. اگر تارانتینو در آینده مایل به کارگردانی این پروژه نباشد، احتمالا ایده‌ی او برای ادامه دادن سری توسط کارگردانی دیگر قبول خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا