1%
  • 0/10

قیمت گوشی در بازار موبایل طی روزهای آخر سال ۹۸

افزایش لحظه‌ای قیمت گوشی در روزهای آخر سال

قیمت گوشی در بازار موبایل طی روزهای آخر سال ۹۸ ۰ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ موبایل کپی لینک

امسال با سال‌های قبل کمی متفاوت است؛ شیوع ویروس کرونا از یک سو و افزایش قیمت دلار باعث شده تا بازار شب عید کساد و بی‌رونق شود.

اسفند، ماه بسیار مهمی برای همه کسب و کارها در کشورمان است اما امسال با شیوع ویروس مهلک کرونا در جهان و در نهایت باز شدن پای این ویروس به کشور ما، باعث شد تا همه کسب و کارها به نوعی تعطیل شوند یا دست از کار بکشند و در نتیجه بازار به شدت بی‌رونق و خلوت شده که در این میان بازار موبایل هم مستثنی نیست.

در این روزها با وجود کسادی بازار، قیمت گوشی به شدت بالا رفته و بازار خلوت است و فروشندگان ادعا می‌کنند که میزان فروش‌شان بسیار کمتر از ماه‌ها و سال‌های پیش شده و بیشتر میزان فروش‌شان به شکل آنلاین یا تلفنی صورت می‌گیرد.

در این گزارش نگاهی به قیمت گوشی در بازار موبایل می‌اندازیم.

آیفون‌های اپل این روزها گران‌ترین گوشی‌های بازار هستند و قیمت برخی مدل‌ها نیز به حدود ۳۰ میلیون تومان هم می‌رسد.

قیمت آیفون ۱۱ پرو مکس نسخه ۵۱۲ گیگابایتی حدود ۳۰ میلیون تومان است.

اما قیمت نسخه ۲۵۶ گیگابایتی این گوشی بنا به رنگ بین ۲۵ تا ۲۷ میلیون تومان متغیر است و نسخه‌ی مشکی، گران‌ترین نسخه‌ این گوشی به شمار می‌رود.

نسخه ۶۴ گیگابایتی این گوشی هم به بهایی حدود ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که در این نسخه رنگ در قیمت گوشی خیلی تاثیرگذار نیست.

قیمت گوشی- آیفون ۱۱ پرو مکس

آیفون ۱۱ پرو نیز در نسخه ۲۵۶ گیگابایتی ۲۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد، درحالی که نسخه ۶۴ گیگابایتی این گوشی ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت گوشی- آیفون ۱۱ پرو

آیفون ۱۱ نیز نسخه ۶۴ گیگابایت بر اساس رنگ قیمتی بین ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تا ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان دارد.

قیمت نسخه ۱۲۸ گیگابایتی این گوشی نیز بین ۱۵ میلیون و ۱۰۰ تا ۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان متفاوت است و در نهایت نسخه ۲۵۶ گیگابایتی آیفون ۱۱ حدود ۱۷ میلیون و نیم قیمت دارد.

قیمت گوشی- آیفون ۱۱

سامسونگ

گلکسی اس ۲۰ جدیدترین گوشی پرچمدار سامسونگ است که این روزها با قیمت‌‌های بسیار متفاوتی در بازار موجود است.
قیمت گلکسی اس این روزها بین ۱۶ تا ۲۴ میلیون متغیر است.
البته در سایت‌های خرید و فروش گوشی امروز گلکسی اس ۲۰ پلاس فقط موجود است که آن هم به شکل رجیستر نشده یافت می‌شود که نسخه 4G آن قیمتی حدود ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان دارد و نسخه 5G با قیمت ۱۷ میلیون و ۶۰۰ در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
گلکسی اس ۱۰ قیمتی حدود ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دارد و گلکسی اس ۱۰ پلاس با قیمتی حدود ۱۱ و نیم میلیون خرید و فروش می‌شود.
قیمت گلکسی نوت ۱۰ نسخه ۲۵۶ گیگابایتی در بازار امروز ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و نوت ۱۰ پلاس نیز با قیمت ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.
گلکس نوت ۹ نیز فقط در نسخه آبی و قیمت ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در دسترس است.

قیمت گوشی-سامسونگ

هواوی

گوشی هواوی پی 30 پرو فقط در رنگ مشکی و قیمت ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان موجود است.

پی 30 لایت نیز در دو نسخه با رم ۴ و ۶ گیگابایتی به ترتیب با قیمت دو میلیون و ۹۰۰ و سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

آنر 9x هم به عنوان جدیدترین پرچمدار برند آنر با قیمتی حدود ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت گوشی-هواوی
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments