1%
  • 0/10

پروسه فیلم‌برداری پنجمین فیلم Predator ماه دیگر کلید می‌خورد

عنوان احتمالی این فیلم، Skulls خواهد بود

پروسه فیلم‌برداری پنجمین فیلم Predator ماه دیگر کلید می‌خورد ۰ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
فیلم جدید Predator

روند فیلمبرداری فیلم جدید دیزنی یعنی Predator 5 ماه دیگر و در شهر کلگری کانادا شروع می‌شود. همچنین به احتمال زیاد، عنوان این فیلم، Skulls خواهد بود.

به نظر می‌رسد که کمپانی دیزنی عجله‌ی زیادی برای استفاده از استودیوی جدید خودش یعنی 20th Century Studios (که پیش از این با نام 20th Century FOX شناخته می‌شد) دارد و یکی محصولات این استودی، فرنچایز Predator به شمار می‌رود. از سال ۲۰۱۸ میلادی، پروسه‌ی پیش‌تولید فیلم جدید Predator تا به الان، توسط دیزنی و 20th Century Studios در حال انجام بود و از ماه دیگر نیز پروسه‌ی فیلم‌برداری فیلم پنجم از فرنچایز Predator در شهر کلگری کانادا، استارت خواهد خورد.

 

اخباری ابتدا طی گزارشی از وب‌سایت AvPGalaxy منتشر شد و سپس جزئیات بیشتری از این فیلم توسط وب‌سایت IATSE منتشر گردید. پروسه‌ی فیلم‌برداری فیلم پنجم Predator از  ۳۱ می سال جاری میلادی (مصادف با ۱۰ خرداد ۱۴۰۰) شروع می‌شود و در روز ۱۳ آگوست ۲۰۲۱ (۲۲ مرداد ۱۴۰۰) به پایان خواهد رسید و از روز ۳۱ می هم باید منتظر انتشار  عکس‌های پشت صحنه‌ی این فیلم و مشخص شدن بازیگران حاضر در این فیلم باشیم.

فیلم Predator 5 / Skulls توسط آقای Dan Trachtenberg کارگردانی می‌شود. پلات یا داستان پایه‌ی این فیلم هم مبنی بر زنی Comanche (آمریکایی‌های بومی با این نام شناخته می‌شوند) با نام Kee است که بر خلاف سنت و هنجار‌های جنسیتی عمل می‌کند و تبدیل به یک مبارز می‌شود. Kee رابطه‌ی بسیار نزدیکی با برادر کوچک‌ترش به نام Taabe دارد و همیشه نیز به برادر خود برای رشد و تکامل، کمک کرده است. در سنت Comanche به او Patsi (خواهر بزرگ‌تری که به برادر خود کمک می‌کند تا به ویژگی‌های یک رهبر برسد) می‌گویند. زمانی که خطر همه را تهدید می‌کند، Kee به پا می‌خیزد و ثابت می‌کند که یک جنگچوی قابل است.

تا به الان، جزئیات بیشتری از فیلم Predator 5 منتشر نشده و برای جزئیات بیشتر، باید تا روز‌های آتی صبر کنیم. آیا شما هم از طرفداران فرنچایز Predator هستید؟ شما کدام فیلم از این سری را برای تماشا در چنین روز‌هایی به دوستداران سینما معرفی می‌کنید؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments