تعدیل نیرو در بخش هنرهای بصری پلی استیشن

اخراج‌ها همچنان ادامه دارد

هنرهای بصری پلی استیشن

شواهد امر گویای این موضوع است که بخشی از اعضای تیم هنرهای بصری پلی استیشن از این استودیو اخراج شده‌اند.

چند وقتی است که شماری از شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی بنا به دلایلی تعدادی از اعضای خود را اخراج می‌کنند. در همین راستا، ظاهرا بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی نیز از این غافله عقب نمانده و به دنبال تعدیل برخی از نیروهای خود است؛ به طوری که بر اساس گزارش رسمی ژاپنی‌ها، شماری از توسعه‌دهندگان در بخش هنرهای بصری پلی استیشن به‌زودی اخراج می‌شوند.

به بیان دقیق‌تر، دنیل بلمر، طراح ارشد مراحل بخش PlayStation Visual Arts در پیامی خاطرنشان کرد که هفته گذشته به طور غیرمنتظره از استودیوی پلی استیشن اخراج شده است. او در این زمینه توضیح می‌دهد:

متاسفانه در پی موجی از تعدیل‌ها، هفته پیش آخرین هفته من در پلی استیشن بود. با اینکه انتظار چنین اتفاقی را نداشتم، اما از اینکه فرصت کار با همکاران با استعداد و فعالیت روی پروژه‌های فوق‌العاده را داشتیم، سپاسگزارم. من با خاطرات بسیار خوش، پلی استیشن را ترک می‌کنم.

در کنار دنیل بلمر، مت بارنی، یکی دیگر از اعضای بخش PlayStation Visual Arts نیز برای همیشه بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی را ترک کرده است. او در این خصوص می‌‌گوید:

خداحافظ پلی استیشن و بخش سرگرمی تعاملی شرکت سونی! از چند ماه گذشته مطلع بودم که چنین تعدیلی در راه است. من پلی استیشن را دوست دارم و برای همیشه به آن علاقه‌مند خواهم بود. زمانی که من فرصت ترک اینجا را داشتم، در پلی استیشن ماندم، این موضوع کاملا واضح است!

بخش هنرهای بصری پلی استیشن در سال ۲۰۰۷ در شهر سن دیگو تاسیس شد که هدف آن پشتیبانی از برخی بزرگ‌ترین عناوین انحصاری پلی استیشن اعلام شده است. از جدیدترین پروژه‌های این تیم هنری می‌توان به ریمیک بازی پرطرفدار The Last of Us Part 1 اشاره کرد که با همکاری استودیوی ناتی داگ توسعه یافته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا