1%
  • 0/10

پلی‌استیشن با همکاری توسعه‌دهندگان سابق بایوشاک و دستینی یک بازی چندنفره می‌سازد

این عنوان، محصولی اورجینال خواهد بود

پلی‌استیشن با همکاری توسعه‌دهندگان سابق بایوشاک و دستینی یک بازی چندنفره می‌سازد ۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
همکاری پلی‌استیشن و فایرواک

با توجه به بیانیه رسمی‌ای که ساعاتی قبل منتشر شد، شاهد همکاری پلی‌استیشن و فایرواک به منظور ساخت یک بازی چندنفره خواهیم بود.

پلی‌استیشن ۱۴ زیرمجموعه در سراسر جهان دارد که تحت مالکیتش بوده و وظیفه ساخت بازی‌های انحصاری را به دوش می‌کشند. از مهم‌ترین زیرمجموعه‌ها می‌توان به ناتی داگ، سانتا مونیکا، گوریلا گیمز و اینسامنیاک گیمز اشاره کرد. با این حال، سامورایی‌ها هر چند وقت یکبار با دیگر استودیوها وارد همکاری شده و وظیفه انتشار یک بازی را بر عهده می‌گیرد. برای اثبات این ادعا می‌توان به Godfall اشاره کرد که همزمان با پلی‌استشن 5 وارد بازارهای جهانی شد. محصول کانترپلی گیمز در جلب توجه کارشناسان و مخاطبان موفقیت چندانی به دست نیاورد.

با توجه به بیانیه‌ای که در وب سایت رسمی PlayStation Blog قرار گرفته، همکاری پلی‌استیشن و فایرواک (Firewalk Studios) به منظور ساخت یک بازی جدید آغاز شده است. تونی هسو (Tony Hsu) مدیر فایرواک و نویسنده بیانیه جزئیات چندانی را به اشتراک نگذاشت. او تنها فاش کرد محصول مورد نظر یک بازی اورجینال و چندنفره است تا سوال‌های متعددی بدون پاسخ باقی بمانند؛ برای مثال، نمی‌دانیم بازی برای کدام پلتفرم‌ها عرضه می‌شود. همچنین مشخص نیست در کدام ژانرها یا زیرژانرها ساخته خواهد شد. در ادامه می‌توانید بخشی از متن هسو را مطالعه کنید:

امروز با خوشحالی و هیجان همکاری خود را با بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی برای ساخت یک بازی اورجینال و چندنفره اعلام می‌کنیم. فرصت برای خلق دنیاهای جدید و لحظات الهام‌بخش برای مخاطبان در سراسر جهان برای ما مانند آتشی است که باعث حرکت رو به جلو می‌شود.

سخت مشغول کار بوده و طی چند وقت اخیر به تجربه بازی‌مان پرداختیم. سال گذشته و در عین حال که تلاش می‌کردیم افراد بیشتری را به جمع‌مان اضافه کنیم، کار روزانه‌مان تجربه بازی به منظور بررسی بخش‌های مختلف بود؛ اتفاقی که نه تنها برایمان لذت‌بخش بود، بلکه باعث شد ارتباطی میانمان شکل بگیرد، آن هم در حالی که از لخاظ فیزیکی از یکدیگر فاصله داشتیم.

قصد داریم لذتی که تجربه کرده‌ایم را برای شما به ارمغان بیاوریم.

علی‌رغم سکوت سازندگان درباره جزئیات پروژه، دلیل برای امیدواری به موفقیت آن وجود دارد. طبق گفته تونی هسو، فایرواک اعضای باتجربه‌ایی دارد که بسیاری از آن‌ها در بانجی خالق مجموعه‌های هیلو و دستینی کار کرده‌اند. او خودش قبلا مدیر کل و معاون ارشد پروژه Destiny بود. رایان الیسس (Ryan Ellis) که وظیفه کارگردانی بازی مشترک پلی‌استیشن و فایرواک را بر عهده دارد، به عنوان کارگردان خلاقیت Destiny در بانجی مشغول به کار بود. النا استیگمن (Elena Stiegman) دیگر عضو استودیو است که نام‌های شاخصی را در پرونده هنری خود دارد. تهیه‌کننده اجرایی فایرواک به عنوان تهیه‌کننده روی روند ساخت Guitar Hero II و Bioshock Infinite نظارت داشت. دیگر اعضای استودیو هم در توسعه محصولاتی مانند Call of Duty ،Mass Effect ،Halo و Apex Legends دخیل بوده‌اند.

مدیرفایرواک تاکید داشت با فرا رسیدن زمان مناسب جزئیات بیشتر به اشتراک گذاشته می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments