سال جاری میلادی منتظر اخبار جدید از Bayonetta 3 باشید

استودیوی پلتینوم گیمز چند رونمایی بزرگ و کوچک برای سال ۲۰۲۰ تدارک دیده است

اخبار جدید Bayonetta 3

اعضای ارشد استودیوی پلتینوم گیمز در مصاحبه‌ای، وعده‌ی انتشار اخبار جدید از عنوان Bayonetta 3 را در سال جاری میلادی دادند.

استودیوی پلتینوم گیمز که با خلق سری Bayonetta و آثاری چون Vanquish، Metal Gear Rising، NieR: Automata و Astral Chain به عنوان یکی از بهترین اکشن‌سازان تاریخ شهرت دارد، هم‌اکنون روی چند پروژه‌ی مختلف کار می‌کند که بدون شک مورد انتظار ترین آن‌ها، قسمت سوم بایونتا است. در گفتگوی Atsushi Inaba و Kenichi Sato مدیران استودیو با سایت ژاپنی Inside Gamers مشخص شده است که این استودیو روی پروژه‌های بیشتر کار می‌کند که هنوز رونمایی نشده‌اند.

کنیچی ساتو مدیر استودیو در صحبت‌های خود به مناسبت سال نوی میلادی گفته است:

سال نو را به همه‌ی شما تبریک می‌گویم.

در سال ۲۰۱۹ ما Astral Chain را به عنوان یک بازی اکشن کاملا اوریجینال منتشر کردیم که اولین اثر اوریجینال پس از شش سال و عرضه‌ی The Wonderful 101 بود. به علاوه، ما باور داریم که عنوان NieR: Automata منتشر شده در سال ۲۰۱۷ و با فروش بیش از چهار میلیون نسخه در عرضه‌ی جهانی و فروش دیجیتالی یک اتفاق بزرگ بود. تمام این‌ها به لطف حمایت تمام طرفداران ممکن بود و من می‌خواهم این فرصت را داشته باشم تا قدردانی‌ام را نشان دهم.

سال گذشته، گفتیم که ۲۰۱۹ سالی خواهد بود که پرده‌ی نمایش برای صحنه‌ی جدید برای Platinum Games کنار خواهد رفت. ما در این مورد کمی تاخیر داشتیم، اما من باور دارم که ما چند رونمایی بزرگ برای نمایش در اوایل سال جدید خواهیم داشت، بنابراین منتظرشان باشید. این قولی‌ست که من کاملا پایش هستم.

از سوی دیگر آتسوشی اینابا رئیس استودیو هم حرف‌هایی به مناسبت سال نو بیان کرده است:

در صنعت بازی که هر سال آن یک چالش است، من بی‌اندازه سپاسگزارم که همراه Platinum Games یک سال دیگر پیش می‌روم.

در همین اوایل، من باور دارم که ما به رونمایی‌های مختلفی، چه بزرگ و چه کوچک در طی سال خواهیم پرداخت.

این شرکت همچون خود من، به سراغ چالش‌های جدید خواهد رفت و من می‌خواهم هر چیزی که داریم را پایش بگذاریم.

استودیوی Platinum Games به جز Bayonetta 3 روی عنوان اکشن دیگری با نام Babylon’s Fall کار می‌کند که اخبار جدید درباره‌‌ی آن در تابستان سال آینده منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا