1%
  • 0/10

قسمت بعدی دزدان دریایی کارائیب یک ریبوت خواهد بود

یک شروع جدید

قسمت بعدی دزدان دریایی کارائیب یک ریبوت خواهد بود ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
قسمت بعدی دزدان دریایی کارائیب

براساس صحبت‌های جدید تهیه‌کننده این مجموعه، قسمت بعدی دزدان دریایی کارائیب به صورت کامل یک ریبوت و بازنگری جدید خواهد بود.

برای مدتی است که سرنوشت مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب یا همان Pirates of the Caribbean در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. از طرفی پروژه‌ای که قرار بود مارگو رابی (Margot Robbie) نقش اصلی آن را داشته باشد هم‌چنان سرنوشت مشخصی نداشته و از سوی دیگر در چند وقت اخیر شایعات و گزارشات فراوانی به این موضوع اشاره می‌کردند که جانی دپ (Johnny Depp) به عنوان شخصیت جک اسپارو به این مجموعه بازخواهد گشت.

با این حال اکنون بروکهایمر (Bruckheimer) تهیه‌کننده این فرنچایز، به برخی از این حرف و حدیث‌ها پایان داده است. ایشان در صحبت با نشریه ComicBook اظهاراتی در خصوص آینده مجموعه فیلم‌های Top Gun و هم‌چنین Pirates of the Caribbean داشته است: “به سختی می‌توان چیزی درباره آن گفت. هیچ چیز واقعا مشخص نیست. شما هرگز نمی‌دانید چگونه این فیلم‌ها ساخته می‌شود. زیرا برای مثال در فیلمی مثل Top Gun، شما یک بازیگری (اشاره به تام کروز) در اختیار دارید که بسیار برجسته و تاثیرگذار است. اما مشخص نیست پیش از آن که برای Top Gun آماده شود، چه تعداد فیلم و پروژه دیگر را باید انجام دهد. از سوی دیگر، قسمت بعدی دزدان دریایی کارائیب یک ریبوت خواهد بود. این مسئله سبب می‌شود بتوانید بازیگران را راحت‌تر گرد هم بیاورید زیرا مجبور نخواهید بود منتظر بازیگران مشخصی باشید.”

اطلاعات منتشر شده در نوع جذاب محسوب می‌شود مخصوصا وقتی این نکته را در نظر بگیریم که هیچ کدام از بازیگران نسخه‌های قبلی در ریبوت حضور نداشته بدین ترتیب شاهد یک شروع کاملا جدید از این مجموعه خواهیم بود.

پیش از این مواردی به گوش رسیده بود که کریگ میزین (Craig Mazin) شورانر سریال The Last of Us روی طرحی عجیب از این مجموعه کار کرده بود و از سوی دیگر بروکهایمر درباره فیلمی با بازیگران جوان صحبت کرده بود. ایشان هم‌چنین در سال 2022 اظهار داشته بود که پروژه‌ای که با حضور مارگو رابی در حال ساخت است هم‌چنان مراحل تولید خود را پشت سر می‌گذارد حال آن که اشارات شخص مارگو رابی خلاف این موضوع را نشان می‌دهد. باید دید در آینده چه اتفاقاتی برای این مجموعه اتفاق خواهد افتاد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments