#مهسا_امینی

سازندگان بازی Outriders قول حل مشکلات این بازی را دادند

این بازی چه مشکلاتی دارد؟

سازندگان بازی Outriders قول حل مشکلات این بازی را دادند نریمان هروی ۱ ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
Outriders

همان‌گونه که میدانید، بازی Outriders در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی است و سازندگان قول حل شدن این مشکلات را به بازیکنان دادند.

سازندگان بازی Outriders از صفحه‌ی توییتر این بازی استفاده کرده‌اند تا توضیحاتی مبنی بر مشکلات این بازی را بدهند. مشکل اصلی بازی Outriders در حال حاضر را می‌توان به مشکلات سرور و جوین نشدن بازیکنان به یکدیگر نسبت داد. این مشکلات از زمان عرضه باعث شده تا بسیاری از بازیکنان نتوانند به صورت Co-op این بازی مبتنی بر همکاری چندنفره را تجربه کنند.

همچنین از سازندگان نیز دلیل این مشکلات را پرسیدند و People Can Fly نیز در توییتی به این صورت پاسخ داد:

ما هنوز به شکل مداوم مشغول کار روی این بازی و حل مشکلات هستیم. در آینده گزارشی از جزئیات اتفاقات و کار‌هایی که برای بهبود اوضاع داریم انجام می‌دهیم، منتشر خواهیم کرد.

بازی Outriders هفته‌ی پیش منتشر شد و بسیاری از بازیکنان از این شاکی بودند که نمی‌توانستند به دوستان خود برای تجربه‌ی آنلاین این بازی ملحق شوند و یا این‌که پشت سر هم از بخش آنلاین این بازی Disconnect می‌شدند و تجربه‌ی آنلاین Outriders برای آنان بسیار عذاب‌آور شده بود. همچنین دیری نپایید که سازندگان این بازی اعلام کردند که مشکلات زیادی سر راه تجربه‌ی کراس پلتفرم این بازی قرار دارد. تمام این اتفاقات بر خلاف قولی بود که سازندگان به بازیکنان پیش از عرضه‌ی این بازی دادند. هم‌اکنون نیز People Can Fly اولویت اول خود را حل این مشکلات قرار داده است.

مشکل فقط به Cross-Play ختم نشده و بسیاری از بازیکنان از Session‌های خود بیرون انداخته می‌شوند و پیشرفتی که کسب کرده‌اند را از دست‌میدهند! این موضوع برای یک بازی به اصطلاح looter-shooter که بازیکنان برای قوی‌تر شدن خود باید هر چیزی را که می‌توانند بردارند، فاجعه است. علاوه بر موارد ذکر شده، بسیاری از کاربران پی‌سی و کنسول این بازی ادعا داشته‌اند که حتی نمی‌توانند این بازی را اجرا کنند!

بازی Outriders در حال حاضر نمره‌ی متوسطی را روی استیم دریافت کرده است. حدود ۴۰ درصد از ۱۵۰۰۰ نقد این بازی روی بزرگترین فروشگاه آنلاین پی‌سی گیمر‌ها، منفی بوده و تقریبا نصف بازیکنان از این بازی شاکی‌‌اند. بسیاری از این نمرات و نقد‌های منفی نیز به دلیل مشکلات اتصال این بازی هستند. سرور‌های بازی Outriders روز یکشنبه‌ی این هفته کاملا از دسترس خارج شدند و تیم فنی مشغول حل مشکلات اتصال این بازی شد.

فرض کنیم که همه‌ی این مشکلات اتصال را کنار بگذاریم و آنان را کاملا نادیده بگیریم، بازی Outriders باگ‌ها و گلیچ‌هایی بصری‌ دارد که سر هر بازیکنی را درد می‌آورد و People Can Fly راه نسبتا درازی را برای تبدیل Outriders به یک بازی لذت‌بخش در پیش روی خود دارد.

اگر People Can Fly به قول خود عمل کند، ما قطعا در آینده با یک تجربه‌ی خوب و جذاب از این بازی که حدود ۵ سال در دست ساخت بود، رو به رو خواهیم شد و می‌توانیم از این بازی لذت ببریم. بازی Outriders برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس‌باکس وان، اکس باکس سری اکس/اس، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و گوگل استدیا منتشر شده است.

آیا شما هم بازی Outriders را تهیه و تجربه کرده‌اید؟ شما به ما بگویید که تا به الان با چه مشکلاتی در این بازی رو به رو شده‌اید. ممنون که تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک می‌گذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا