انیمه وان پانچ من

بامزه ترین سکانس‌های انیمه وان پانچ من

سکانس‌های کمدی مرد تک مشتی!

بامزه ترین سکانس‌های انیمه وان پانچ من آیدا امشاسفند ۶ ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ انیمه

با وجود گرافیک فوق‌العاده و اکشن زیبا، انیمه وان پانچ من در ابتدا یک سریال کمدی بوده و در این لیست، ما بامزه ترین سکانس‌های انیمه وان پانچ من را بررسی کرده‌ایم. در حالی که مانگا و انیمه وان پانچ من ممکن است به خاطر گرافیک باورنکردنی و اکشن دیوانه کننده اش شناخته شود، کمدی سریال نیز به همان اندازه برجسته است. در این سری سایتاما (Saitama)‌ قهرمانی با قدرت بی‌اندازه بوده که فقط در اوقات فراغت خود و برای گذران وقت کار می‌کند. 

انیمه وان پانچ من انواع و اقسام اتفاقات را در خود دارد؛ از اتفاقات روزمره گرفته تا حوادثی واقعا ناگوار و البته به غیر از سایتاما یک گروه از قهرمانان حواس پرت هم وجود دارد که اختلاف نظر آنها اغلب خوراک بزرگی برای کمدی است. کمدی One-Punch Man می‌تواند از حوزه‌های مختلفی باشد، مانند تغییر سبک ناگهانی، ضربات مشت غیرمنتظره، و حتی با پخش مستقیم چیزها. این انیمه با افزودن صدا و موسیقی این موضوع را بیشتر به رخ می‌کشد و حتی برخی جوک‌های جدید خود را اضافه می‌کند. گزینه‌های این لیست برخی از خنده‌دارترین لحظات انیمه و مانگا هستند، در نظر داشته باشید که این لیست ممکن است شامل چند اسپویل سبک برای کسانی باشد که فقط انیمه را تماشا کرده‌اند.

۱۰. سایتاما در برابر Speed-o’-Sound Sonic

در اوایل سریال، سایتاما با شخصیت شروری به نام Speed-Of-Sound Sonic روبرو می شود که واقعاً سایتاما را بی نهایت عصبانی می‌کند. در اولین رویارویی آنها، سونیک سعی می‌کند حرکات نینجا خود را نشان دهد و به سرعت در اطراف سایتاما حرکت می کند تا او را گیج کند. سایتاما به راحتی می‌تواند سونیک را زیر نظر داشته باشد، و بنابراین وقتی سونیک تلاش می‌کند با یک لگد حمله کند، سایتاما با یک مشت کم تلاش تلافی می‌کند.

۹. Serious Sneeze

در رویارویی سایتاما با گارو (Garou)، نبرد آنها آنها را به اعماق فضا می برد – در واقع تا مشتری. سایتاما در حالی که در قمر مشتری، آیو، در حال مبارزه با گاروست، به سادگی عطسه می‌کند. عطسه ای آنقدر ویرانگر که بخش عظیمی از مشتری را نابود می‌کند. البته این سیاره صدها مایل دورتر بود و این که یک عطسه ساده سایتاما می‌تواند یک سیاره را از بین ببرد، داستان را هم تاثیرگذار و هم خنده دار می‌کرد. این به عنوان “عطسه جدی سایتاما” توصیف می‌شود، که از “سری حملات جدی” او که نیاز به تلاش کمی دارد، دنباله روی می‌کند.

۸. له کردن مرد اشتباه

اولین نبرد سایتاما در این مجموعه، او را در برابر Beefcake می‌گذارد، حمله ای عظیم به غول سبک تایتان که توسط برادر دانشمند دیوانه اش که روی شانه او ایستاده است، فرماندهی می‌شود. سایتاما بر روی شانه دیگر بیف کیک نشسته و برادر کوچکتر را وادار می‌کند تا به بیف کیک دستور دهد تا “مردی را که روی شانه اش است” له کند. بیف کیک با بی حوصلگی به شانه او می زند تا اینکه با وحشت متوجه می شود که مرد اشتباهی را له کرده و برادرش را می کشد. واکنش او به خصوص در انیمه کاملاً غیرقابل قبول و خنده دار است و سایتاما را وادار می‌کند که واقعاً جدی شود و غول را که در نهایت می‌فهمد قوی ترین بودن چقدر می تواند توخالی باشد را از بین ببرد.

۷. بازگشت به تک مشت؟

وقتی دزدان ماده تاریک به زمین می‌رسند، سایتاما در واقع حریفی را پیدا می‌کند که می‌تواند درجاتی از چالش را شبیه رهبرشان بوروس، را برای او تداعی کنند. سایتاما هیجان زده می‌شود و حتی حرکات “Serious Series” خود را به پایان می‌رساند تا در نهایت برنده شود. سایتاما وقتی هیولای بعدی ظاهر می‌شود با تمام قدرت شروع می‌کند و تمام نیروی خود را می‌گذارد و منتظر یک مبارزه جالبی دیگر است. در عوض، سایتاما هیولا را به قطعات کوچک ریز می‌کند و آنها را به هر جهت پرواز می‌کند. سایتاما به طرز خنده‌داری از این که هیولا به راحتی از بین رفت و فصل اول انیمه را به همان شکلی که شروع کرد به پایان رساند، ناامید است.

۶. بدون هدفون مبارزه کن

وقتی سایتاما به مقر انجمن قهرمان نقل مکان می کند، همسایگان او برای معرفی خود به آنجا می آیند و به شدت به اشخاصی اشاره می‌کنند که باید به آنها با احترام نگاه و رفتار کند زیرا آنها در رتبه بالاتری هستند. سایتاما البته هیچ یک از اینها مسائل را ندارد و در نهایت یکی از آنها، Forte می‌خواهد با سایتاما درگیر شود. هنگامی که بیرون می‌آیند، آنها شروع به دور زدن می کنند، تا اینکه سایتما سعی می‌کند به فورته در مورد یک ماشین ورودی هشدار دهد. فورته نمی‌شنود چون هدفون دارد، بنابراین ماشین Blizzard Bunch به او ضربه می‌زند.

۵. روز تخفیف!

در طول آرک Evolution story، سایتاما با Carnage Kabuto روبرو می‌شود، موجودی که برای هیولای نهایی بودن خلق شده است. با این حال، سایتاما در طول مبارزه کمی حواسش پرت می‌شود، زیرا متوجه می شود که چه روزی است و آنها روز تخفیف سوپرمارکت را از دست داده‌اند. سایتامای خشمگین هنگام حمله متوجه این موضوع می شود و او را با چهره ای خنده دار جدی در حالی که در مورد سوپرمارکت فریاد می زند، به جا می گذارد، تقریباً غافل از هیولایی که به تازگی نابود شده است. او و جنوس فورا می‌روند و خالق خانه تکامل را از آنچه که اتفاق افتاده گیج می‌کنند.

۴. نسخه جدیدی از تاتسوماکی

در آرک Neo Heroes، انجمن قهرمان روی تبلیغات خود کار می‌کند و به این ترتیب تبلیغی با بازی تاتسوماکی ایجاد می‌کند. تاتسوماکی کمی قدرتش از دستش خارج شده و گردبادهای واقعی را احضار می‌کند و خدمه فیلمبرداری را وحشت زده می‌کند. اگرچه این چیزی نیست که از تلویزیون پخش می شود – انجمن قهرمان تصاویری از تاتسوماکی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی ایجاد می کند که مانند یک دختر جادویی زیبا بوده و در عوض آن را پخش می‌کند. تاتسوماکی وقتی می بیند چه کاری انجام داده اند درپوشش را باز می‌کند، در حالی که فوبوکی وارد می شود و به او برای چنین تبلیغ زیبا و موفقی تبریک می‌گوید. بیایید بگوییم که مدیران انجمن قهرمان خوش شانس هستند که زنده ماندند.

۳. «پیدات کردم!»

در ابتدای آرک خانه تکامل، تعدادی از حیوانات سایبرنتیکی و ژنتیکی به خانه سایتاما حمله می‌کنند. هنگامی که سایتاما قدرتمندترین عضو خود را در یک ضربه هدر می دهد، Ground Dragon وحشت می‌کند و سعی می‌کند از آنجا فرار کند زیرا توجه سایتما به او معطوف می‌شود. Ground Dragon در زیر زمین حفاری می‌کند، اما به سمت سایتاما برخورد می‌کند که به سادگی می گوید: «پیدات کردم!» Ground Dragon با وحشت مفتضحانه ای به این موضوع واکنش نشان می دهد و سعی می کند دوباره فرار کند و تنها نفر بعدی باشد که توسط سایتاما نابود می شود. چهره ای که سایتاما می‌سازد کاملا هیستریک است، همراه با پخش آهنگ و آهنگ مورد استفاده در انیمه که در سکانس خیلی جالب حل شده است.

۲. بچه گمشده لوس

وقتی کلاس S به خاطر ورود دزدان ماده تاریک به مرکز قهرمانان انجمن فراخوانده می‌شوند، سایتاما به همراه جنوس و بنگ به جلسه می‌روند. با این حال، هنگامی که او می‌رسد، تاتسوماکی او را می‌بیند و می پرسد که این نخاله اینجا چه می‌کند؟ و بلافاصله از سایتاما انتقاد کرد که حتی علی رغم دعوت آنها حتی در جلسه شرکت کرده است. سایتاما فقط بی‌پروا به او نگاه می‌کند و می‌پرسد، «این بچه گمشده لوس دیگه کیه؟»، و شکل کوچک تاتسوماکی را نشانه سن او اشتباه می‌گیرد. تاتسوماکی در ظاهر وب کمیک او در اینجا رندر شده است و او را بیشتر شبیه یک کودک می کند و این شوخی را جالب‌تر هم می‌کند.

۱. سیب متوجه نیست!

در آٰرک قهرمانان نئو در مانگا، سامورایی اتمی تصمیم می‌گیرد که باید قدرت کینگ را برای خودش ببیند و آزمایشی را انجام می‌دهد. استاد قدیمی او نیچیرین قبلاً نحوی برای بریدن سیب نشان داده بود به طوری که “نمی‌داند بریده شده است” و بنابراین واکنشی نشان نمی‌دهد، بنابراین سامورایی اتمی آزمایش سیب را برای کینگ مطرح می‌کند. کینگ برای لحظه ای روی زمین زانو می زند و تیغه را نگه می دارد. سپس آن را می گذارد و بدون هیچ کاری دور می شود. با این حال، سامورایی اتمی حیرت زده است، زیرا معتقد است کینگ به تازگی مهارت خود را در سطح استاد خود نشان داده است در حالی که در واقع هیچ کاری انجام نداده است. مهم نیست کینگ چه کاری انجام می دهد، او همیشه قدرتمندتر از همیشه به نظر می‌رسد.

لحظات خنده دار بیشتری در سرتاسر انیمه وان پانچ من پراکنده شده است، اما این 10 سکانس از بهترین کمدی های سریال هستند. طرفداران این انیمه لحظات بسیار خوبی را در فصل 3 پیش رو دارند و بسیاری از بزرگ ترین گیج های One-Punch Man هنوز منتظر انیمیشن هستند.

به نظر شما کدام سکانس می‌توانست در این لیست باشد؟ برای ما بنویسید!

4.6 16 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا