باراک اوباما و کارگردانان Avengers فیلم جدیدی برای نتفلیکس تولید می‌کنند

فیلمی بر اساس کتاب Exit West

باراک اوباما و کارگردانان Avengers

باراک و میشل اوباما با همکاری کارگردانان Avengers یعنی برادران روسو فیلم سینمایی جدیدی برای شبکه‌ی استریم نتفلیکس تولید خواهند کرد.

باراک اوباما، رییس جمهور سابق ایالات متحده‌ی آمریکا بعد از اتمام دوران ریاست جمهوری، به همراه همسرش کمپانی فیلم‌سازی‌ را با نام Higher Ground Productions در می سال ۲۰۱۸ پایه‌گذاری کردند. در همان سال با همکاری نتفلیکس فیلم سینمایی و مستند American Factory توسعه یافت. این اثر سینمایی در سال ۲۰۱۹ میلادی روی شبکه‌ی نتفلیکس قرار گرفت و جالب است که بدانید این فیلم توانست جایزه‌ی بهترین فیلم مستند سال را در اسکار دریافت کند.

حال باراک و میشل اوباما قرار است با همکاری کارگردانان Avengers یعنی آنتونی و جوزف وی. روسو (معروف به برادارن رسو) روی یک اثر سینمایی جدید برای نتفلیکس کار کنند. نام فیلم جدید Exit West بوده و برادران رسو تایید کردند که این فیلم بر اساس کتاب آن تولید می‌شود. Moshin Hamid نویسنده‌ی کتاب Exit West در این کتاب داستان یک زوج به نام سعید و نادیا را روایت می‌کند. داستان از زمانی آغاز می‌شود که مادر سعید بعد از درگیری بین دولت و سربازان چریکی کشته شده و سعید بعد از این اتفاق ناپدید می‌شود.

لازم به ذکر است که باراک اوباما در سال ۲۰۱۷ میلادی کتاب Exit West را به عنوان یکی از برترین کتاب‌های سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی کرد. در کنار این موضوع گزارش‌هایی که از توسعه‌ی این فیلم به دست آمده، بیان‌گر این است که Riz Ahmed بازیگر نقش اصلی فیلم خواهد بود. همچنین کارگردانی این اثر را Yann Demange انجام می‎‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا