هیچ پایان دومی برای Star Wars: The Rise of Skywalker ضبط نشده است

تهیه‌کننده‌ی لوکاس‌فیلم شایعات مربوط به فیلمبرداری یک پایان دوم برای این فیلم را تکذیب کرد

پایان Star Wars: The Rise of Skywalker

پابلو هیدالگو از تهیه‌کنندگان اجرایی و عضو گروه نویسندگان شرکت Lucasfilm شایعات مربوط به فیلمبرداری یک پایان دوم برای فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker را تکذیب کرد.

تا قبل از اکران اپیزود نهم از فیلم‌های استار وارز، شایعات متعددی درباره‌ی این اثر در سطح اینترنت پخش شده بود که به جزئیات داستانی و پایان آن می‌پرداختند. در بین شایعات موردی وجود داشت که به فیلمبرداری چند پایان مختلف برای فیلم اشاره می‌کرد که در نهایت یکی از آن‌ها برای نسخه‌ی اکران انتخاب شده است، اما «پابلو هیدالگو» که عضو گروه نویسندگان Lucasfilm محسوب می‌شود و روی داستان آثار مختلف از فرنچایز استار وارز نظارت دارد چنین موضوعی را در حساب توییتر خود تکذیب کرده است.

حساب توییتر هیدالگو در حالت شخصی یا Private قرار دارد و توییت‌های او به صورت عمومی قابل مشاهده نیست، اما یک کاربر در ردیت که این محدودیت را ندارد، تصویری از یکی از پست‌های او منتشر کرده است که می‌گوید هنگام فیلمبرداری تنها یک پایان برای این اثر در نظر گرفته شده بود. هیدالگو در این توییت می‌گوید:

یک میلیارد سال قبل (منظور مدت‌ها پیش) وقتی کار قسمت هفتم آغاز شد، من ایده‌ای برای پایان قسمت نهم ارائه دادم که بن در مکان لوک در یک جزیره زندگی می‌کند، اما این ایده هرگز نظر کسی غیر از فیلمسازان نبود. این چیزی بود که هنگام شروع تولید در اپیزود نهم وجود داشت. پس مراقب افسانه‌ی «پایان‌های متفاوت» باشید.

حتی پس از اکران فیلم هم جزئیات مختلفی از روند ساخت و ایده‌های قبلی در سطح اینترنت مشخص شد؛ برای مثال یکی از نسخه‌های نهایی نشده‌ی داستان که توسط Colin Trevorrow نوشته بود در اینترنت پخش گردید. تروورو که کارگردانی فیلم Jurassic World را بر عهده داشت، در ابتدا قرار بود کارگردان اپیزود نهم باشد که در نهایت این وظیفه روی دوش «جی. جی. آبرامز» گذاشته شد.

در نهایت چیزی که قطعیت دارد، ایده‌های مختلفی برای پایان Star Wars: The Rise of Skywalker و حماسه‌ی اسکای‌واکر در طول مراحل نگارش داستان و پیش‌تولید وجود داشته است، اما در نهایت دیزنی و لوکاس‌فیلم تصمیم گرفته‌اند تا تنها یک پایان ثابت را ضبط کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا