1%
  • 0/10

رونمایی از کنسول Switch 2 تا ماه ژوئن به تاخیر افتاد

امری قابل پیش‌بینی...

رونمایی از کنسول Switch 2 تا ماه ژوئن به تاخیر افتاد ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
رونمایی از کنسول Switch 2

به دنبال گزارشات منتشر شده مبنی بر تاخیر عرضه کنسول نسل بعدی نینتندو، اکنون گمانه‌زنی‌ها به تاخیر در رونمایی از کنسول Switch 2 تا ماه ژوئن خبر می‌دهند.

پیش از این اخبار و گزارشات بسیاری در هفته گذشته منتشر شدند که بیان می‌داشتند که شرکت نینتندو انتشار کنسول نسل بعدی خود را از سال 2024 به سه‌ماهه ابتدایی سال 2025 به عقب رانده است. موردی که اگر حقیقت داشته باشد به معنی تاخیر در برنامه‌های این شرکت برای معرفی و رونمایی از کنسول بعدی نیز خواهد بود.

شایعات قبلی مدعی می‌شدند کنسول نسل بعدی نینتندو که اکنون با نام Switch 2 شناخته می‌شود در ماه مارس رونمایی خواهد شد. اما اطلاعات جدید از وقوع این امر در ماه ژوئن خبر می‌دهند. این موضوع توسط تولیدکننده محتوای برزیلی یعنی PH Brazil به اشتراک گذاشته شده است. شخصی که برای اولین بار از تاخیر در انتشار کنسول Nintendo Switch 2 خبر داده بود و پس از آن نیز از پشتیبانی این کنسول از قابلیت Backward Compatibility یا پشتیبانی از بازی‌های نسل گذشته به هر دو صورت فیزیکی و دیجیتالی گفته بود.

اکنون در پیامی در انجمن Famiboards، این تولیدکننده مدعی شده که قرار است رونمایی از کنسول Switch 2 در زمانی نامشخص از ماه ژوئن صورت بگیرد. به‌علاوه PH Brazil هم‌چنین بیان داشته است که شرکت نینتندو یک رویداد دیرکت (Direct) دیگر برای ماه آپریل و پیش از آن احتمالا در ماه مارس یک رویداد Indie World برای عناوین مستقل برنامه‌ریزی کرده است.

در رابطه با دیرکت اشاره شده، اینسایدر معروف فلیچه لیما (Felipe Lima) که سردبیر نشریه Universo Nintendo نیز محسوب می‌شود اظهار داشته است که براساس اطلاعات ایشان قرار است رویداد دیرکت در ابعاد اصلی خود برگزار خواهد شد و بدین ترتیب می‌توان معرفی و بازی‌های بزرگ و عناوین فرست پارتی را در این رویداد داشت. شرکت نینتندو یک رویداد پارتنر شوکیس را نیز برای روز آینده تدارک دیده که شاید طی آن اطلاعات رسمی در خصوص تمامی گزارشات و اخبار اخیر ارائه نمایند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments