از تریلر جدید Lego Star Wars: The Skywalker Saga رونمایی شد

تجربه‌ی حماسه‌ی اسکای‌واکر در قالب لگو

آخرین دقایق مراسم Gamescom 2020 را که مراسم جذاب و رضایت‌بخشی برای طرفداران بوده است، سپری می‌کنیم و دقایقی پیش شاهد انتشار تریلر جدیدی از بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga، آخرین ساخته‌ی استودیوی Traveller’s Tale،حول محوریت گیم‌پلی بازی بودیم.

سری فیلم‌های حماسه‌ی اسکای‌واکر (Star Wars: The Skywalker Saga)، در سال 2019 و با فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker به پایان رسید و چندی پس از آن، لوکاس فیلم (LucasFilm) خبر از انتشار سری بازی‌های لگوی این سری فیلم‌های نه قسمتی را داد. در تریلر جدید Lego Star Wars: The Skywalker Saga که دقایقی پیش شاهد آن بودیم، گذری دوباره به حماسه‌ی اسکای‌واکر کردیم و دقایقی از گیم‌پلی بازی در مراحل مختلف را در قالب شخصیت‌های محبوب استار وارزیمان شاهد بودیم.

بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga که ما را در قالب لگو، باری دیگر به کهکشان خیلی خیلی دور می‌برد، از ابتدای حماسه‌ی اسکای‌واکر تا انتهای آن را روایت می‌کند و در آن به تجربه‌ی اتفاقات مهم سری فیلم‌های Star Wars می‌پردازیم و از کودکی آناکین اسکای‌واکر گرفته تا سقوط امپراطوری و ظهور ری اسکای‌واکر (!) را شاهد خواهیم بود. با توجه به این تریلر گیم‌پلی، بنظر می‌رسد در این بازی ماجراجویی‌های هوایی با سفینه‌های مختلف را نیز تجربه خواهیم کرد و در قالب شخصیت‌های محبوب حماسه‌ی اسکای‌واکر مانند لوک اسکای‌واکر، یودا، ری و … به بازی خواهیم پرداخت.

بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga که در ابتدا قرار بود اواخر سال 2020 برای کنسول‌های نسل هشت منتشر شود، چندی پیش با تغییر پوستر بازی و تبدیل تاریخ انتشار بازی به عبارت Coming Soon، شایعات زیادی حول تاخیر خوردن آن مطرح شده بود که با انتشار تریلر امشب در جریان Gamescom 2020، این شایعات تایید شد. طبق تریلر گیم‌پلی جدید بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga، در بهار 2021 باید منتظر عرضه‌ی این بازی برای PC، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا