1%
  • 0/10

گزارش: بازی جدید ابسیدین امشب در X019 رونمایی خواهد شد

ساخته‌های دو استودیوی Obsidian و Rare رونمایی می‌شود؟

گزارش: بازی جدید ابسیدین امشب در X019 رونمایی خواهد شد ۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید ابسیدین

یکی از پرسر و صداترین فعالیت‌های مایکروسافت در سال گذشته‌ی میلادی، خرید استودیوی مشهور Obsidian Entertainment بود. با این حال، به نظر می‌رسد بازی جدید ابسیدین بعد از ماه‌ها انتظار امشب و در مراسم X019 رونمایی شود. این در حالی است که به گفته‌ی یکی از تحلیل‌گران عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی، ساخته‌ی جدید استودیو ریر هم در همین رویداد معرفی خواهد شد.

از چند هفته‌ی پیش، مایکروسافت تبلیغات بسیاری برای مراسم X019 انجام داده است. بعد از این که در E3 امسال این شرکت از پروژه‌ی توسعه‌ی کنسول نسل بعد خود تحت عنوان اسکارلت رونمایی کرد، خیلی‌ها مدعی شدند که این سخت‌افزار در مراسم X019 در شهر لندن رونمایی خواهد شد. با این حال، تنها وعده‌ای که ردموندی‌ها در رابطه با این رویداد مهم به طرفداران خود داده‌اند، این است که سورپرایزهای زیادی را برای آن‌ها به ارمغان بیاورند و با توجه به تحلیل‌های بسیاری از کارشناسان، به نظر می‌رسد که هیچ وعده‌ی دروغی در کار نباشد!

علاوه بر خبر فاش شدن تاریخ انتشار احتمالی Bleeding Endge پیش از آغاز این مراسم، دنیل احمد، تحلیلگر سرشناس صنعت بازی‌های ویدیویی معتقد است که مایکروسافت از دو بازی مهم و جدید در این رویداد رونمایی خواهد کرد. به گفته‌ی دنیل احمد، بازی جدید ابسیدین در کنار ساخته‌ی جدید استودیویی Rare در رویداد امروز که از طریق لایو استریم برای عموم به نمایش درخواهد آمد، معرفی خواهد شد.

از سایر بازی‌هایی که تحت نظر Xbox Game Studio در حال توسعه است، می‌توان از بازی‌های Wasteland 3 و Minecraft Dungeons صحبت کرد که تاریخ انتشارشان امشب مشخص خواهد شد. دنیل احمد، ضمن ادعا، اعلام کرد که دو IP جدید از سوی مایکروسافت رونمایی خواهد شد.

به گفته‌ی این تحلیلگر، بازی جدید ابسیدین و همچنین ساخته‌ی جدید ریر، به صورت Shadow Drop (بعد از معرفی در دسترس قرار خواهد گرفت) امشب معرفی خواهد شد. او همچنین در ادامه‌ی اظهاراتش گفت که تمرکز مایکروسافت بیشتر از هر چیزی روی سرویس Xbox Game Pass خواهد بود و سعی دارد تا علاوه بر بازی‌های فرست‌پاتی، روی عناوین ثرد‌پارتی هم تمرکز داشته باشد.

تا به امروز، تنها خبری که از مراسم X019 به صورت رسمی تایید شده، انتشار اطلاعات بیشتری از بازی Age of Empire 4 است. با این حال، تا چند ساعت دیگر به صورت کامل متوجه سورپرایزهای مایکروسافت در این رویداد مهم، خواهیم شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments