#مهسا_امینی

پروژه‌ی جدید از طرف سازندگان EVE Online معرفی شد

توقف Project Nova بعد از چهار سال!

پروژه‌ی جدید EVE Online

CCP Games که وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی EVE Online را بر عهده دارد، اعلام کرد که در حال توسعه‌ی یک پروژه‌ی جدید است.

Project Nova نام یک اثر تیراندازی آنلاین در حال توسعه توسط CCP Games بوده که اولین بار در سال ۲۰۱۶ میلادی معرفی شد. در سال ۲۰۱۸ میلادی اخبار ناامید در خصوص بازی جدید CCP Games به گوش می‌رسید. این شرکت بازیسازی، بسیاری را برای تست این اثر دعوت کرد که با بازخورد‌های منفی روبرو شد که متاسفانه با بازخورد‌های مثبتی از سوی بازیکنان مواجه نشد!

حال بعد از چهار سال توسعه، سازندگان EVE Online در بیانیه‌ی رسمی در فروم ردیت، اعلام کرد که Project Nova به طور کامل لغو شد اما در کنار این موضوع، آن‌ها از آثار تیراندازی اول شخص صرف نظر نمی‌کنند و پروژه‌ی جدیدی را آغاز خواهند کرد. George Kellion مدیر روابط عمومی CCP Games در پست ردیت نوشت:

ما به ساخت یک عنوان تیراندازی اول شخص علمی تخیلی ادامه داده و فراتر از آنچه که Project Nova بود، پیشرفت خواهیم کرد. استودیوی لندن CCP در حال حاضر به صورت تمام وقت روی ایده‌های موجود برای یک عنوان تیراندازی اول شخص کار می‌کند. تیم توسعه‌ی Project Nova که در ایسلند واقع شده بود به استودیوی جدیدی ملحق شد.

این سومین بار است که CCP Games تلاش می‌کند یک عنوان تیراندازی اول شخص تولید کند. اولین بازی تیراندازی آن‌ها با نام EVE: Dust 514 در سال ۲۰۱۳ میلادی منتشر شد که این عنوان یک شکست تجاری برای آن‌ها به حساب می‌آید و در نهایت سرور‌های این بازی در سال ۲۰۱۶ خاموش شد. دومین بازی همانطور که گفتیم Project Nova نام دارد که بعد از چهار سال ساخت آن لغو شد. حال باید دید که آیا سومین تلاش آن‌ها به ثمر خواهد نشت؟ یا یک شکست دیگر برای این استودیوی بازیسازی رقم می‌خورد؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا