اطلاعاتی از نسخه‌ی جدید Crash Bandicoot فاش شد

ملاقات با بندیکوت دوست‌داشتنی در موبایل!

نسخه‌ی جدید Crash Bandicoot موبایل

اولین اطلاعات و تصاویر از نسخه‌ی جدید Crash Bandicoot فاش شد که نوید توسعه‌ی یک بازی موبایلی را می‌دهد.

اگر به خاطر داشته باشید، چند ماه پیش شایعاتی مبنی بر توسعه‌ی نسخه‌ای دیگر از مجموعه بازی Crash Bandicoot در فضای مجازی منتشر شده بود. بسیاری معتقد بودند که مانند N. Sane Trillogy و CTR Nitro-Fueled، این بار هم اکتیویژن به سراغ ریمستر یکی دیگر از نسخه‌های کلاسیک و موفق این مجموعه خواهد رفت؛ در همین راستا، بسیاری از تحلیل‌گران شانس Crash Bash را برای ساخت دوباره، بیشتر از سایر نسخه‌ها می‌دانستند اما امروز، تصاویری در توییتر منتشر شده که تمامی این حدس و گمان‌ها را برای مدتی به حالت تعلیق درمی‌آورد.

به نظر می‌رسد که نسخه‌ی بعدی از سری بازی کرش بندیکوت، توسط استودیوی کینگ برای موبایل‌ها در حال توسعه باشد. King که پیش از این سابقه‌ی ساخت بازی موفق Candy Crush Saga را در کارنامه‌ی خود دارد، این بار با محوریت بندیکوت قرمز دوست داشتنی دنیای بازی‌های ویدیویی، اقدام به ساخت یک بازی در سبک Runner (دونده) و رکوردزنی کرده است. هنوز اطلاعات رسمی‌ای از این بازی در دسترس نیست اما کاربری که تصاویر مرتبط با Crash Bandicoot جدید را در توییتر خود منتشر کرده، توضیحات بیشتری را در رابطه با این اثر به اشتراک گذاشته است.

ظاهرا این بار هم کرش وظیفه دارد تا دکتر نئو کرتکس را متوقف کند و برای این کار، کوکو به کمک او می‌آید. بازیکن در این اثر باید در جزیره‌ی وومپا در مسیر درستی گام بردارد و تا جایی که می‌تواند، وومپاهای بیشتری جمع‌آوری کند. از طرفی دیگر باید مراقب TNTها و سایر موانع در سر راه خود باشد. به نظر می‌رسد که آکو آکو هم یکی دیگر از نفراتی باشد که باعث افزایش قدرت کرش در جزیره وومپا می‌شود چرا که در یکی از تصاویر، جعبه‌ای وجود دارد که عکس آکو آکو روی آن حک شده است.

هر چند که هنوز شرکت اکتیویژن و استودیوی کینگ هیچ واکنشی به نسخه‌ی جدید Crash Bandicoot برای موبایل‌های هوشمند واکنش نشان نداده‌اند، اما با توجه تجربه‌ای که Alien: Blackout و Diablo: Immortal داشت، بعید است که چنین تصمیمی برای طرفداران قدیمی این مجموعه چندان خوشایند باشد. با تمام این اوصاف، باید توجه داشت که ساخت یک نسخه‌ی موبایل از بازی کرش بندیکوت، نمی‌تواند دال بر توقف توسعه‌ی نسخه‌های کنسولی آن باشد.

آخرین نسخه‌ی عرضه شده از این مجموعه، Crash Team Racing: Nitro-Fueled نام دارد که تابستان گذشته برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا