#مهسا_امینی

تماشا کنید: اولین ویدیوها از گیم‌پلی بازی Battlefield Mobile فاش شدند

دنیای زیبا و خشن بتلفیلد در دستان شما

دنیای بازی‌های موبایل طی چند سال اخیر توانسته طرفداران بسیاری را جذب کند و در این میان بازی Call of Duty Mobile بازار بازی‌های شوتر را قبضه کرده است، ولی زمان آن رسیده تا گیم‌پلی اولیه اصلی‌ترین رقیب این بازی یعنی Battlefield Mobile را مشاهده کنیم.

عکس‌ها و ویدیوهایی تازه از بازی Battlefield Mobile فاش شده که به‌نظر منبع آن‌ها نسخه آزمایشی این بازی‌ست که طی چند روز اخیر در منطقه جنوب شرق آسیا در دسترس قرار گرفته است. این عکس‌ها، ویدیوها و اطلاعات ابتدا توسط وبسایت MP1ST منتشر شده و می‌توان در آن‌ها نگاهی جامع به مکان‌های متفاوت مبارزه، درکنار نحوه شخصی سازی سلاح‌ها و افزونه‌ها آن‌ها، سیستم پیشرفت سلاح‌ها و برخی چیزهای دیگر داشت.

گیم‌پلی ضبط شده از بازی Battlefield Mobile همانطور که اشاره شد از مرحله آلفای بازی بوده و ما همچنین متوجه شدیم که با کیفیت Medium اجرا شده است. طی این ویدیوها کاربران از وسایل نقلیه‌ای چون تانک، موتور چهار چرخ، درکنار پای پیاده برای رسیدن به مکان‌های مورد نظر خود در بخش‌های متفاوت نقشه بازی استفاده می‌کردند. به‌طور کلی دنیای بتلفیلد در مقیاسی کوچک‌تر را شاهد هستیم.

زمان بازی ما نیز در دنیای مدرن و آینده نزدیک بوده و بدون شک طرفداران آشنایی کاملی با این فضا دارند. بخش شخصی سازی سلاح‌ها به‌نظر یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین بخش‌های بازی قلمداد شده و شما طی ویدیوهای پخش شده می‌توانید انبوهی از افزونه‌های سلاح‌ها که البته تعداد محدودی را می‌توان به‌طور همزمان روی سلاح سوار کرد را مشاهده کنید.

درحالی که این بازی شباهت‌های بسیار زیادی با نسخه جدید سری بازی بتلفیلد یعنی Battlefield 2042 دارد، مدیر کل شرکت الکترونیک آرتز آقای اسکار گابریلسون (Oskar Gabrielson) سعی کرد به ما بگوید که این بازی کاملا مجزا بوده و حس و حال خودش را دارد. او از ما خواست که فکر نکنیم این بازی همان بازی Battlefield 2042 بوده و بلکه این بازی یک بازی کاملا مستقل است. به گفته او این بازی به‌طور کامل با بازی جدید آن‌ها در کنسول و رایانه شخصی متفاوت بوده و به‌طور اختصاصی برای گوشی‌های موبایل طراحی شده است.

اخبار منتشر شده از این بازی شاید آنچنان طرفداران سری بازی بتلفیلد را شگفت زده نکنند. پیش‌تر شرکت الکترونیک آرتز از ارائه حالت آزمایشی بازی خود در سیستم عامل اندروید در کشورهای اندونزی و فیلیپین خبر داده بود. آن‌ها همچنین اعلام کردند که در آینده نزدیک کاربران در دیگر مناطق نیز می‌توانند به این بازی دسترسی داشته باشند.

شرکت الکترونیک آرتز تابدین لحظه هیچ خبری درباره تاریخ انتشار رسمی بازی خود منتشر نکرده است، بااین حال بسیاری معتقدند که این بازی طی سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. این بازی به‌طور کامل رایگان خواهد بود، ولی شما برای دستیابی به آیتم‌ها تزئینی مانند اسکین سربازان و سلاح‌ها، نیاز به پرداخت مبالغ متفاوت دارید.

درهمین حین که بازی Battlefield Mobile سال ۲۰۲۲ را برای انتشار هدف قرار داده، بازی Battlefield 2042 نیز با تاخیر مواجه شده و تیم توسعه دهنده از نیاز به بهبود بیشتر بازی سخن گفته و ما باید منتظر آن در تاریخ ۲۸ آبان ماه سال جاری باشیم. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما این بازی می‌تواند با غول این روزهای بازی‌های موبایل یعنی Call of Duty Mobile مقابله کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا