کلیپ جدید Batman: The Long Halloween Part One با محوریت یک تعقیب و گریز خیابانی منتشر شد

این ویدیو کمتر از دو دقیقه زمان دارد

بخش رسانه خانگی وارنر اخیرا کلیپ جدید Batman: The Long Halloween Part One را منتشر کرد که روی یک تعقیب و گریز خیابانی تمرکز دارد.

بتمن طی چند دهه‌ای که از معرفی‌اش می‌گذرد، کمیک بوک‌های زیادی دریافت کرده اما تعداد کمی از آن‌ها موفق شدند به نامی ماندگار و تاثیرگذار تبدیل شوند. یکی از کمیک بوک‌های تحسین‌برانگیز، Batman: The Long Halloween نام دارد که بین سال‌های ۱۹۹۶ الی ۱۹۹۷ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. به صورت کلی، می‌توان گفت داستان چگونگی تبدیل شدن شخصیت‌های مختلف از جنایتکارهایی معمولی به ابرشرورهایی قدرتمند را به تصویر می‌کشد. به عقیده کارشناسان، اثر مشترک جف لوب (Jeph Loeb) و تیم سیل (Tim Sale) به هیچ کدام از شخصیت‌های خود خیانت نکرده و از تمام پتانسیل‌هایشان استفاده می‌کند.

پس از اینکه رویدادهای حضوری به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا لغو شدند، وارنر مانند بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک تصمیم گرفت تمامی اخبار خود را در جریان رویدادهای آنلاین برگزار کند. در همین راستا، شرکت آمریکایی رویداد DC FanDome را خلق کرد که تاکنون چندین قسمت از آن پخش شده و قسمت بعدی‌اش هم در اکتبر سال جاری میلادی قابل‌مشاهده خواهد بود. بخش انیمیشن وارنر در جریان یکی از قسمت‌های DC FanDome از ساخت اقتباس Batman: The Long Halloween در قالب دو انیمیشن سینمایی خبر داد. در ابتدا گمان می‌شد انیمیشن‌ها سال ۲۰۲۲ میلادی به رسانه خانگی بیایند اما وارنر اعلام کرد هر دو قسمت امسال در دسترس قرار خواهند گرفت.

بخش رسانه خانگی وارنر اخیرا کلیپ جدید Batman: The Long Halloween Part One را از طریق کانال خود در یوتیوب منتشر کرد. داستان در شرایطی روایت می‌شود که درگیری میان گروه‌های مافیایی فالکونی و مارونی به اوج خود رسیده است. در همین حین، بتمن با جیمز گردون و هاروی دنت همراه می‌شود تا به این درگیری خاتمه دهد. چالش‌های شخصیت‌های اصلی به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. در ادامه شاهد ورود قاتلی به جریان داستان هستیم که تنها روزهای تعطیل جان طعمه‌های خود را می‌گیرد. بدین ترتیب، بروس وین مجبور می‌شود به صورت همزمان با دو چالش بزرگ دست و پنجه نرم کند.

کلیپ جدید Batman: The Long Halloween Part One در حدود دو دقیقه زمان داشته و حول محور تعقیب و گریزی میان بتمن و یک جنایتکار به نام میکی چن می‌چرخد. در یکی از نماهای صحنه، یک افسر پلیس به جیمز گردون پیشنهاد می‌دهد از مسیری خاص بروند تا بتوانند چن را متوقف کنند اما گوردون مخالفت کرده و توصیه می‌کند با فاصله امن پشت سر بتمن حرکت کنند. این موضوع نشان می‌دهد صحنه مزبور به پس از آغاز همکاری بروس وین، گوردون و هاروی دنت تعلق دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا