پست های پیشنهادی اینستاگرام

نحوه اضافه کردن یک یا چند حساب کاربری به برنامه اینستاگرام

استفاده از چند حساب کاربری اینستاگرام در یک گوشی هوشمند

شاید برای شما نیز این اتفاق افتاده باشد که برای استفاده از برنامه اینستاگرام نیاز به چند حساب کاربری داشته باشید. به همین دلیل در این مطلب نحوه اضافه کردن حساب کاربری دوم را به شما آموزش خواهیم داد و اینکه چگونه می‌توان از هر دو اکانت به صورت هم‌زمان استفاده کرد؟

این احتمال وجود دارد که افراد بخواهند از دو حساب کاربری اینستاگرام استفاده کنند و دلیل این موضوع این است که بسیاری یک اکانت اینستاگرام را برای انجام فعالیت‌های کاری خود اختصاص می‌دهند. این موضوع بدان معنی است که حساب کاربری دوم برای به اشتراک گذاشتن تصاویر خاص، مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نوعی می‌توان گفت که پیج شخصی افراد محسوب می‌شود.

بر اساس به روزرسانی‌های اخیری که برای نرم افزار instagram منتشر شده، استفاده از چند حساب کاربری به صورت هم‌زمان بسیار ساده‌تر از گذشته شده است. در گذشته برای استفاده از حساب کاربری دوم کاربران باید از اکانت اول خود به صورت کامل خارج می‌شدند و سپس می‌توانستند وارد حساب کاربری دوم خود شوند. اما به لطف به روزرسانی‌های منتشر شده افراد می‌توانند که به صورت هم‌زمان از چند حساب کاربری استفاده کنند و دیگر برای ورود به اکانت دوم یا سوم نیازی به خارج شدن از حساب کاربری نیست.

پرسش‌های مهم در رابطه با برنامه اینستاگرام

امروزه نرم افزار اینستاگرام رابط کاربری ساده‌تری نسبت به گذشته دارد و استفاده از آن بسیار لذت بخش‌تر است. اما در بعضی از موارد کاربران با مشکلات خاصی مواجه می‌شوند که به همین دلیل در ادامه به بررسی پرسش‌های مهم و پر تکرار در رابطه با اکانت instagram می‌پردازیم.

امکان استفاده از چند حساب کاربری به صورت هم‌زمان وجود دارد؟

بر اساس اطلاعاتی که توسط پشتیبانی این نرم افزار منتشر شده افراد می‌توانند به صورت هم‌زمان از پنج حساب کاربری استفاده کنند. این موضوع بدان معنی است که اگر کاربران بخواهند از حساب کاربری جدید به جزء پنج اکانت وارد شده به این نرم افزار استفاده کنند باید از یکی از این حساب‌ها خارج شوند و اکانت جدید و مورد نظر خود را جایگزین حساب کاربری حذف شده کنند.

ناگفته نماند که این ویژگی برای کاربران اندروید و iOS است و تمام افراد می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند. به یاد داشته باشید که اگر نتوانستید چند حساب کاربری به این برنامه اضافه کنید از دریافت آخرین به روزرسانی منتشر شده اطمینان حاصل کرده و برای بار دیگر حساب‌های کاربری جدید خود را به این اپلیکیشن اضافه کنید.

آیا امکان اضافه کردن چند حساب کاربری با استفاده از تنها یک ایمیل وجود دارد؟

متاسفانه در حال حاضر امکان انجام چنین کاری وجود نداشته و افراد باید برای ساخت هر حساب کاربری یک ایمیل جداگانه داشته باشند. همانطور که متوجه شده‌اید امکان اضافه کردن چند حساب کاربری تنها با یک ایمیل وجود دارد. نکته قابل توجه در رابطه با این موضوع اینکه نیازی نیست برای ساخت هر حساب کاربری یک ایمیل جداگانه بسازید، بلکه شما می‌توانید هنگام اضافه کردن اکانت دوم از شماره تلفن خود برای ورود به این نرم افزار استفاده کنید.

ساخت و مدیریت چند حساب کاربری برنامه اینستاگرام

تا به اینجا به بررسی مشکلات احتمالی ساخت چند حساب کاربری پرداخته‌ایم. در ادامه نحوه انجام اینکار را به شما آموزش خواهیم داد و اینکه چگونه به راحتی بتوانید این اکانت‌ها را مدیریت کنید.

نحوه ساخت حساب کاربری اینستاگرام

در ابتدا شما باید یک حساب کاربری جدید بسازید که بتوانید از آن در کنار اکانت اصلی خود استفاده کنید. برای انجام اینکار چند روش وجود دارد که در ادامه به بررسی دو روش محبوب و ساده می‌پردازیم. روش اول این است که افراد با استفاده از برنامه اینستاگرام روی گوشی هوشمند مجهز شده به سیستم عامل ‌iOS و اندروید می‌توانند اکانت جدید بسازند.

برای انجام اینکار ابتدا باید وارد این اپلیکیشن شوید و روی تصویر حساب کاربری خود که در گوشه پایین راست صفحه نمایش قرار گرفته است ضربه بزنید. پس از انجام اینکار وارد صفحه Profile خود می‌شوید و باید نام کاربری خود را که در بالای صفحه قرار گرفته است لمس کنید. با انجام اینکار یک منو کوچک در پایین صفحه باز شده که در انتهای آن گزینه Add Account را مشاهده می‌کنید.

با انتخاب این گزینه از شما پرسیده می‌شود که قصد دارید یک حساب کاربری جدید بسازید یا از حساب کاربری ساخته شده‌ای روی دستگاه خود استفاده کنید. شما در این مرحله باید Create New Account را انتخاب کرده و سپس یک نام کاربری و رمز عبور از شما خواسته می‌شود. این بخش‌ها را بر اساس حساب کاربری جدیدی که قصد ساخت آن را دارید پر کرده و گزینه Next را انتخاب کنید.

پس از انجام اینکار حساب کاربری شما ساخته می‌شود. برای ساخت اکانت به روش دوم شما می‌توانید به وب سایت instagram.com مراجعه کرده و در این وب سایت روی گزینه Sign Up کلیک کنید. پس از انجام اینکار ایمیل خود را وارد کنید و یک نام کاربری برای خود بسازید. در آخر برای ساخت حساب کاربری روی گزینه Done کلیک کرده و وارد حساب کاربری جدید خود شوید.

نحوه اضافه کردن اکانت دوم به اینستاگرام

زمانی که اکانت دوم خود را ساختید باید به برنامه اینستاگرام رفته و وارد صفحه پروفایل خود شوید. روی نام کاربری ضربه بزنید و در منو باز شده گزینه Log Into Existing Account را انتخاب کنید، سپس نام کاربری و رمز اکانت دوم خود را در این بخش وارد کنید. پس از انجام این کار شما متوجه خواهید شد که اکنون دارای دو حساب کاربری هستید. برای تعویض این حساب‌ها با هم در صفحه پروفایل اینستاگرام روی نام کاربری در بالا صفحه ضربه زده و اکانت مورد نظر دوم خود را انتخاب کنید.

نحوه حذف اکانت دوم از اینستاگرام

برای انجام این کار باید به قسمت پروفایل در گوشه پایین سمت راست رفته و روی سه نقطه بالای صفحه سمت راست ضربه بزنید. پس از انجام این کار می‌توانید گزینه Setting را مشاهده کنید و با انتخاب این بخش به یک صفحه جدید وارد شوید. در این بخش به پایین صفحه رفته و گزینه Log Out را لمس کنید. به این ترتیب می‌توانید انتخاب کنید که قصد دارید از کدام یک از حساب‌های کاربری خود خارج شوید.

سپس همانند تصویر بالا یک پیام به شما نشان داده می‌شود که با انتخاب گزینه قرمز رنگ یعنی Remove می‌توانید از اکانت خود خارج شوید. پس از انجام این کار در صورتی که نیاز به استفاده مجدد از این حساب کاربری پیدا کنید می‌توانید دوباره نام کاربری و رمز خود را در بخش Add Acount اضافه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا