1%
  • 10/10

تصاویر و ویدیوهای سری گلکسی S24 در اینستاگرام کیفیت خود را از دست نمی‌دهند!

الگوبرداری از سیاست‌های اپل!

تصاویر و ویدیوهای سری گلکسی S24 در اینستاگرام کیفیت خود را از دست نمی‌دهند! ۰ ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی S24 اینستاگرام

سامسونگ از اینستاگرام و اسنپچت خواسته تصاویر و ویدیوهای ثبت و ضبط شده توسط سری گلکسی S24 با بالاترین کیفیت در این اپ‌ها بارگذاری شوند.

یکی از دلایل اصلی محبوبیت اپل در نزد تولیدکنندگان محتوا این است که این شرکت گوشی‌های خود را به گونه‌ای برای اپ‌های شبکه‌ی اجتماعی نظیر اینستاگرام، اسنپچت و… بهینه می‌کند که تصاویر و ویدیوهای ضبط شده توسط آن‌ها با بالاترین کیفیت در این اپ‌ها بارگذاری شوند.

این قابلیت که با همکاری توسعه‌دهندگان این اپ‌ها میسر می‌شود، کمک می‌کند ویدیوها یا تصاویر به اشتراک گذاشته شده کیفیت بسیار بالایی داشته باشند و از سایر پست‌ها متمایز شوند. حالا سامسونگ تصمیم به انجام این کار گرفته آن هم با همکاری اینستاگرام و اسنپچت برای سری گلکسی S24.

سری گلکسی S24 به لطف هوش مصنوعی، کیفیت تصویر و ویدیوی خوبی را ارائه می‌کنند که قرار است این کیفیت خوب را در اینستاگرام و اسنپچت هم شاهد باشیم.

پیش‌تر گوشی‌های سامسونگ در این اپ‌ها یک اسکرین‌شات از تصویر به نمایش درآمده را ثبت می‌کردند که کیفیت خوبی در مقایسه با تصاویر دوربین اصلی خود گوشی نداشت چون نه عمق خوبی داشت و نه جزئیات کافی.

حالا به لطف سری گلکسی S24 و همکاری سامسونگ با توسعه‌دهندگان شبکه‌های اجتماعی یادشده، هنگام عکاسی یا فیلم‌برداری در این اپ‌ها، از تمام پتانسیل دوربین‌های سری S24 استفاده می‌شوند.

البته باز هم اپلیکیشن دوربین پیش‌فرض سامسونگ به دلیل بهره‌مندی از امکانات هوش مصنوعی و کلی قابلیت دیگر، تصاویر بسیار بهتری ثبت و ضبط می‌کند اما اگر علاقه‌مند به عکاسی یا فیلمبرداری با امکان اختصاصی اینستاگرام یا اسنپچت هستید، این خبر بسیار خوبی برایتان خواهد بود.

اینستاگرام همچنین تصاویر ثبت شده توسط سری گلکسی S24 را با قابلیت سوپر HDR به نمایش می‌گذارد که کیفیت و جزئیات بسیار خوبی دارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments