بازیگر میس مارول از دیدن خود در MCU متعجب است

خانوم مارول متعجب است!

بازیگر میس مارول از دیدن خود در MCU متعجب است نرگس کریمی پور ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ مارول
بازیگر میس مارول - ایمان ولانی

بازیگر میس مارول  ایمان ولانی (Iman Vellani) از دیدن خود در آثار دنیای سینمایی مارول متعجب بوده و در این باره با مطبوعات صحبت کرده است.

هم اکنون پنج قسمت از فصل اول سریال موفق شوالیه ماه – Moon Knight منتشر شده و تنها یک قسمت دیگر باقی مانده است. با اتمام این اثر چند هفته دیگر، نوبت درخشش سریال Ms. Marvel خواهد بود. قهرمان جوان پاکستانی-آمریکایی که ساکن نیوجرسی است، سرانجام شانس خود را برای معرفی به مخاطبان در سراسر جهان پیدا خواهد کرد.

این کاراکتر به جای قدرت‌های معمول خود در کتاب‌های کمیک، ساختارهای تازه‌ای شبیه به سبک گرین لنترن (Green Lantern) را فرا می‌خواند. در حالی که بسیاری در مورد این تغییر اختلاف نظر دارند، سریال مورد انتظار مارول، در حال حاضر وعده داده است که نظر طرفداران پس از انتشار این اثر تغییر خواهد کرد. 

جالب توجه است که ولانی پیش از آنکه به عنوان بازیگر میس مارول انتخاب شود هرگز در سینما حضور نداشته و تجربه چندانی در صنعت بازیگری ندارد. این موضوع برای طرفداران مارول بسیار چالش برانگیز است، به خصوص با توجه به اینکه او یکی از چهره‌های کلیدی MCU در آینده خواهد بود. اکنون بازیگر میس مارول ایمان ولانی، درباره اینکه چقدر برای او عجیب بوده که خودش را روی پرده سینما ببیند، اظهار نظر کرده است. 

در مصاحبه ای با TIFF (جشنواره بین المللی فیلم تورنتو)، ولانی، ستاره خانوم مارول یا همان کامالا خان، در مورد اینکه تماشای اجرای خودش بر روی پرده در دنیای سینمایی مارول چگونه بوده است، توضیح داد. 

واقعا عجیب است، اینکه خود را در (یک اثر سینمایی) تماشا کنی نفرت‌انگیزترین کاری است که می‌توان انجام داد! طوری که خودم نمی‌دانستم که چطور بازی می‌کنم و حال (که سریال را دیدم) متوجه شدم. این مسئله مثل وقتی است که غذا می‌خورید، خوشحال یا غمگین هستید یا اینکه می‌دوید؛ در این حالت‌ها خود را نمی‌بینید و نمی‌دانید که چه شکلی هستید. فهمیدن این موضوع به طرز خنده‌داری وحشتناک است.

بدون شک این شرایط برای ولانی بسیار سخت خواهد بود، زیرا نه تنها این اولین تجربه بازیگری او به حساب می‌آید بلکه نقشی که به ایفای آن می‌پردازد بار سنگینی را روی دوش این دختر جوان قرار می‌دهد. در نتیجه متعجب و شوکه شدن او تا حدی طبیعی است.

اما به نظر می‌رسد که ولانی برای راه پیش رو کاملاً آماده است. پس از سریال Ms. Marvel که از دیزنی پلاس منتشر خواهد شد، او در کنار بری لارسون (Brie Larson) و تیونا پریس (Teyonah Parris) در فیلم The Marvels که در ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ اکران می‌شود، بازی خواهد کرد.

بسیاری از طرفداران احتمالاً در مورد عملکرد او انتظارات بالایی دارند، انتظاراتی که احتمالاً با این واقعیت که او قبلاً هرگز حرفه ای عمل نکرده است، کار را سخت‌تر هم می‌کند. امیدواریم که بازی این بازیگر مطابق با انتظارات مخاطبان باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا