بازیگر نقش مستر فنتستیک چه کسی خواهد بود؟

از هنری کویل تا آدام درایور

بازیگر نقش مستر فنتستیک چه کسی خواهد بود؟ آیدا امشاسفند ۲ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ مارول
بازیگر نقش مستر فنتستیک

شایعاتی در هالیوود برای بازیگران فیلم Fantastic Four چرخیده می‌شود از جمله هشت نفر که می‌توانند بازیگر نقش مستر فنتستیک باشند.

بعد از حضور رید ریچاردز (Reed Richards) یا مستر فنتستیک با بازی جان کرازینسکی (John Krasinski) در فیلم  Doctor Strange in the Multiverse of Madness، این شخصیت به موضوعی داغ برای بحث تبدیل شد. البته به نظر می‌رسد تمام تصمیمات گرفته شده‌اند و جستجو برای بازیگر جدید مستر فنتستیک در حال انجام است.
در حالی که ساخت ریبوت این فیلم برای سال ۲۰۲۵ برنامه ریزی شده، انتخاب بازیگران برای ساخت در امسال یا اوایل ۲۰۲۴ انجام می‌گیرد. در اینجا لیستی از بازیگران ارائه شده که توانایی بازی کردن در نقش مستر فنتستیک را داشته و طبق شایعات از منابع مختلفی امکان بازی در نقش مذکور را دارند.

 ۱. پن بدجلی (Penn Badgley)

شایعه شده که پن بدجلی بازیگر سریال You در شبکه Netflix، می‌تواند توسط MCU برای این نقش انتخاب شود. به دلیل اعلام گزارش‌های متعدد و شباهت ظاهری این بازیگر به ظاهر اصلی رید ریچاردز در کمیک‌ها هم این شایعات قوی و قوی‌تر شده‌اند.

 بعد از بازی بی‌نظیر این بازیگر در فصل‌های یک تا چهار این سریال مهیج روانشناختی، به دلیل همزمان بودن تاریخ پخش سریال You و دوره انتخاب بازیگر برای نقش مستر فنتستیک، احتمال دعوت مارول از این بازیگر برای نقش رید ریچاردز حتی بیشتر هم خواهد شد.

۲. آدام درایور (Adam Driver)

هفت ماه پیش شایعه شد که آدام درایور بازیگر دنیای جنگ ستارگان، یکی از مدعیان این نقش MCU می‌باشد. درحال حاضر، تعدادی از منبع‌های سایت The Direct تایید کرده‌اند که درایور یکی از بازیگرانی است که شانس خیلی بالاتری برای انتخاب شدن دارد و خود MCU هم این بازیگر را در صدر انتخاب‌های خود گذاشته است.

آدام درایور در سالهای متوالی استعداد بالای خود را در هالیوود به رخ کشیده و حتی در ۳۹ سالگی دو نامزدی اسکار را از آن خود کرده است. همچنین او بخاطر بازی در سه گانه جنگ ستارگان، سابقه همکاری با Disney را دارد که خود مزیتی بزرگ حساب می‌شود.

۳. رایان گاسلینگ (Ryan Gosling)

اخباری از استودیو مارول به گوش طرفداران رسیده که این استودیو علاقه دارد که گاسلینگ را برای بازی در نقش Sentry در فیلم Thunderbolts استخدام کند. اما اخیرا خود جف اسنایدر (Jeff Sneider) ادعا کرد که گاسلینگ ممکن است برای یک نقش ناشناخته در Fantastic Four استخدام شود. گاسلینگ و استعدادش می‌تواند بالابری باشد برای بالا بردن Fantastic Four، بعد از ساخت قسمت ‌هایی که باب دل طرفداران نبود.

البته سوال بزرگتر این است که آیا گاسلینگ انتخاب خوبی برای رید ریچاردز هست یا نه، همچنین این مسئله که علاقه ایی به ماندن در این نقش در طولانی مدت دارد یا نه.

۴. دیه‌گو لونا (Diego Luna)

دیگو لونا، بازیگر سریال Andor اخیراً توسط یکی از افراد داخلی استودیو به عنوان یک ستاره در حال رقابت برای ایفای نقش رید ریچاردز معرفی شد. لونا به این شایعات پاسخ داد و ابراز خوشحالی کرد.
اگرچه لونا، به عنوان یک بازیگر مکزیکی، ممکن است یک انتخاب بجا برای رید ریچاردز نباشد، اما بازی در جنگ ستارگان او که نامزد جایزه شده است، بدون شک او را برای نقش‌های بزرگ‌تر در خط مقدم ذهن دیزنی قرار داده است.
اما همانطور که لونا اخیراً فاش کرد که برای دو سال آینده « مشغول » خواهد بود و حتی مطمئن نیست که بخواهد بیشتر از آن بازی کند، و امکان بازی در نقش رید ریچاردز برای او بسیار پایین است.

۵. جان دیوید واشنگتن (John David Washington)

با اینکه فیلم Tenet بخاطر قرنطینه کووید به جایگاهی که حق داشت نرسید، اما جان دیوید واشنگتن در آن خوش درخشید. مثل هر چهره‌ی دیگری در هالیوود طرفداران واشنگتن هم شروع به تصویر سازی او در نقش قهرمانان مختلف از جمله مستر فنتستیک کردند.

 سایت Giant Freakin’ Robot دوسال پیش اعلام کرد که واشنگتن در حال مذاکره برای به دست آوردن این نقش بوده، اما به نظر می‌رسد که مارول انتخاب‌های دیگری در ذهن دارد. با این حال شاید واشنگتن بتواند راه خود را بین این انتخاب‌ها پیدا کند.

۶. دو پتل (Dev Patel)

شایعه دیگری که توسط Giant Freakin’ Robot منتشر شده، این سایت یک ماه پیش، ادعا کرد که دو پتل ممکن است در حال مذاکره برای نقش اصلی در Fantastic Four باشد. پتل به عنوان یک بازیگر بریتانیایی هندی تبار، مطمئناً یک تغییر بزرگ از مسیر کمیک‌هاست، اما این موضوع به معنی این نیست که پتل توانایی بازی در این فیلم را ندارد یا انتخاب بدی می‌باشد.

پتل بعد از اینکه در جوانی با میلیونر زاغه نشین به شهرت رسید، هنوز در هالیوود نتوانسته نقش بزرگ خود را که لیاقت آن را داشته باشد به دست بیاورد. شاید بازی در نقش مستر فنتستیک بتواند راهی را برای این بازیگر توانا باز کند.

۷. هنری کویل (Henry Cavill)

بعد از دست دادن نقش سوپرمن در دنیای DC و The Witcher، برنامه هنری کویل بسیار بازتر شده و شاید بالاخره بتواند به مارول برای بازی در نقش مستر فنتستیک بپیوندد.

بعد از شایعه پذیرفتن این نقش توسط کویل، ویدئویی از او وایرال شده که در حال ساخت کامپیوتر گیمینگ خود است. بعضی از طرفدارانش این ویدئو را مدرکی عالی برای هماهنگی هنری کویل و رید ریچاردز معرفی کرده که در کنار داشتن ظاهری عظلانی، می‌توانند نابغه‌هایی عظیم در آزمایشگاه باشند.

۸. گلن هورتون (Glenn Howerton)

گلن هورتون بازیگر It’s Always Sunny، خود را در قلب شایعات Fantastic Four یافته و هنوز هم دلیلی برای این اتفاق نداریم. هورتون که حتی با مت شکمن (Matt Shakman) کارگردان Fantastic Four آشناست و همدیگر را می‌شناسند.
در پاسخ به شایعات در مصاحبه با The Movie Dweeb، هورتون اظهار داشت که همکاری مجدد با مت شکمن « فوق العاده سرگرم کننده » خواهد بود و او را « دوست صمیمی » خود خطاب کرد. متاسفانه، از آنجایی که هورتون در حال حاضر ۴۶ ساله است، احتمالاً سن او برای بازی در نقش رید ریچاردز زیاد است. پس از ده سال، ستاره It’s Always Sunny ممکن است یک انتخاب عالی برای ریچاردز باشد، اما از آنجایی که مارول استودیو احتمالاً نقشه‌های دیگری را در سر دارد، او ممکن است برای این نقش کمی پیر شده باشد.

چه زمانی مارول بازیگر نقش مستر فنتستیک را معرفی خواهد کرد؟

اگر مارول بتواند از تاخیرهای بیشتری جلوگیری کند، Fantastic Four در حال حاضر قرار است  فاز 6 را در فوریه ۲۰۲۵ اکران و آغاز کند. بر اساس زمان‌بندی همیشگی تولید فیلم MCU، شروع فیلمبرداری در پایان سال جاری یا درست در آغاز سال ۲۰۲۴ می‌باشد. در حالی که انتخاب بازیگران در حال اجراست، امکان دارد هر کدام از بازیگران انتخاب شده در مقالات و اخبار معتبری حضور پیدا کنند اما احتمالا به دلیل بزرگ بودن این خبر، مارول فعلا چراغ خاموش حرکت می‌کند و در رویداد بزرگی اخبار را به طرفداران می‌رساند.

از آنجایی که نمایشگاه D23 دیزنی هر دو سال یکبار برگزار می‌شود، و قسمت بعدی برای سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است، تنها فرصت مهم امسال با کامیک کان سن دیگو خواهد بود. مشروط بر اینکه می‌توان بازیگران را تا ژوئیه انتخاب کرد، احتمالا سن دیگو مکان اعلام این خبر مهم خواهد بود.

4.3 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا