1%
  • 0/10

گوشی اقتصادی جدید موتورولا با ماژول دوربین متفاوت در راه است

گوشی اقتصادی جدید موتورولا با ماژول دوربین متفاوت در راه است ۰ ۰۲ مهر ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
گوشی جدید موتورولا

به تازگی خبری در رابطه با یک گوشی جدید و مورد انتظار از موتورولا منتشر شده که ماژول دوربین خاص و متفاوت آن را به نمایش می‌گذارد.

موتورولا همیشه گوشی‌های خود را با ماژول روی پنل پشتی راهی بازار می‌کند. فرقی ندارد شما یک گوشی اقتصادی از این شرکت بخرید، میان‌رده یا پرچم‌دار؛ در هر حال روی پنل پشتی گوشی‌تان یک ماژول کوچک یا بزرگ، بسته به مدل گوشی دیده می‌شود. اما گوشی جدید موتورولا داستان متفاوتی دارد.

اینطور که از تصویری که اخیرا از گوشی جدید و مورد انتظار موتورولا منتشر شده پیداست، ظاهرا ماژول دوربین این محصول قرار است با بدنه ادغام باشد. یعنی در واقع بخشی از خود پنل پشتی باشد، نه یک قسمت جداگانه روی آن. مثل طراحی جالبی که اوپو برای گوشی فایند ایکس ۵ پرو در نظر گرفته است.

این گوشی جدید که با شماره مدل XT-2417 در خبرگزاری‌ها دیده شده، روی پنل پشتی خود دو دوربین دارد که هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با آن نداریم اما رندر مربوط به آن را یکی از موثق‌ترین و مورد اعتمادترین افشاگران حوزه‌ی فناوری یعنی ایوان بلس منتشر کرده است که قطعا می‌توان به صحت آن اطمینان داشت.

این گوشی همانطور که از ظاهرش پیداست، قطعا باید یک اقتصادی یا در بهترین حالت، یک میانرده باشد چرا که هم تعداد دوربین آن روی پنل پشتی کم است، هم سنسور آن خیلی بزرگ به نظر نمی‌رسد. علاوه بر این‌ها، حواشی در قسمت پایینی صفحه هم بسیار زیاد است به گونه‌ای که حتی می‌توان انتظار داشت این گوشی یک اقتصادی بسیار ارزان‌قیمت باشد.

با این حال اطلاعات زیادی در رابطه با این گوشی جدید در اختیار نداریم و باید منتظر ماند و دید طی روزهای آتی چه خبرهای بیشتری پیرامون آن منتشر می‌شود. لازم به ذکر اس تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید توسط ایوان بلس در شبکه‌ی X (توییتر) منتشر شده است و رسمی نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments