رده بندی خطرناک ترین شخصیت های انیمه حمله به تایتان!

رده بندی خطرناک ترین شخصیت های انیمه حمله به تایتان!

قوی‌ترین مبارزان

دنیای این انیمه بسیار خطرناک بوده و کشتن تایتان‌ها کار آسانی نیست ولی بعضی از شخصیت های انیمه حمله به تایتان این کار را خیلی راحت نشان می‌دهند.

ناگفته نماند که کشتن تایتان ها همان چیزی است که داستان انیمه Attack on Titan در مورد آن است، یا حداقل قبلا بوده است. صرف نظر از این مسئله، این سریال تمام تلاش خود را کرده است تا نشان دهد که تایتان‌ها چقدر قدرتمند هستند و وقتی تایتان‌ها درگیر هستند، مرگ وحشتناکی در کمین است. با این حال، با قوی‌تر شدن تایتان‌ها بشریت و توانایی آن‌ها برای مبارزه برای بقا نیز قوی‌تر شده‌اند و گفته می‌شود، ده تا از قوی‌ترین جنگجویان بشریت بیش از هر کس دیگری در این سری تایتان‌ها را کشته‌اند.

برای سادگی ساختن این لیست، شخصیت‌ها بر اساس تعداد تایتان‌هایی که در انیمه درحال پخش کشته شده‌اند انتخاب شده‌اند. از آنجایی که رمزگشایی تعداد دقیق تایتان‌ها زمانی که انبوهی از آنها معمولاً درگیر هستند دشوار است، این اعداد هنوز تخمینی هستند. با این وجود، این تخمین ها به عنوان معیاری برای اینکه چه کسی مسئول بیشترین قتل عام مرتبط با تایتان‌ها در این سری است، کافی است. با رسانه سرگرمی در معرفی خطرناک ترین شخصیت های انیمه حمله به تایتان همراه باشید:

۱۰. آرمین آرلرت – ۲ تایتان

آرمین در بیشتر سریال‌ به صلح‌طلب بودن شهرت داشت و در واقع، در حالی که او پس از به دست آوردن تایتان عظیم الجثه تلفات انسانی بی شماری را به بار آورده است، اما تا همین اواخر حتی یک تایتان کشته یا کمکی به نام خود نداشت. در یک پلات توئیست غم انگیز، اولین کشتن تایتان آرمین در واقع منجر به یکی از دلخراش‌ترین مرگ‌ها در حمله به تایتان در قالب فرمانده پیکسیس شد. آرمین در نهایت هم فرمانده و هم یکی از نیروهای زیادی را که توسط زیک به تایتان تبدیل شده بودند را در فصل ۴ قسمت شماره ۲۲ کشت و تعداد کل کشته‌های تایتان او را به دو رساند.

۹. کیث شادیس – ۲ تایتان

کیث شادیس، فرمانده سابق پیشاهنگان و فرمانده سرسخت سپاه آموزشی، تاکنون دو قتل تایتان روی پخش در این سریال داشته است. اگرچه او بیشتر وقت خود را در این مجموعه صرف آموزش دانشجویان جدید کرده است، فرمانده شجاعتی تزلزل ناپذیر و بی‌تردید را از خود نشان داد زمانی که در عرض چند ثانیه دو تایتان را کشت تا دانشجویان خود را در فصل ۳، قسمت ۲۸ نجات دهد. با توجه به اینکه شادیس مسئول تقویت نیروهای جدید شد، قطعاً بسیار با تجربه بوده و احتمالاً در دوران جوانی‌اش تایتان‌های بیشتری را نابود کرده است.

۸. نانابا – ۳ تایتان

نانابا یکی از شخصیت های انیمه حمله به تایتان و نیروهای Survey؛ بخشی از تیم مایک بود. او در میان تنها سربازانی بود که در زمان حضور در اوتگارد مظنون نبود و وظیفه مبارزه با گروه مهاجم را بر عهده داشت. او توانست تایتان‌های متعددی را همراه با هم تیمی‌هایش در اوتگارد قبل از اینکه او و بقیه توسط گروه کشته شوند را از بین ببرد. در مجموع، نانابا سه تایتان را در انیمه کشته است، اگرچه به عنوان یک کهنه کار در مبارزه با تایتان‌ها کاملاً ماهر بوده و احتمالاً تعداد زیادی کشتن و کمک های بیشتری نیز در لیست خود داشت.

۷. ژان کریشتاین – ۳ تایتان

اگرچه ژان تنها سه قتل در انیمه را داشته، اما او به راحتی یکی از ماهرترین شخصیت های انیمه حمله به تایتان در استفاده از تجهیزات ODM و همچنین سلاح گرم و Thunder Spears است. در واقع، تاثیرگذارترین کشتار ژان شامل Thunder Spears است و بیشتر در فصل ۴ و پس از هرج و مرج Rumbling رخ می‌دهد. با توجه به مهارت او و این واقعیت که او تقریباً در هر عملیات بزرگی در این مجموعه حضور داشته است، می توان حدس زد که او احتمالاً تعداد بی شماری کمک داشته و چند قتل دیگر به نام خود داشته باشد.

۶. یمیر – ۴ تایتان

تقریبا می‌توان گفت یمیر در اکثر داستان نقش مهمی نداشت یک تایتان شیفتر بود که هم از Paradis و هم از دنیای بیرون پنهان شده است. با این وجود، یمیر در مجموع چهار قتل نسبتاً وحشتناک در انیمه را انجام داده، البته در شکل تیتان خود. یک بار دیگر، اینها در اوتگارد زمانی اتفاق افتاد که یمیر مجبور شد شکل تایتان خود را نشان داده و از آن استفاده کند تا از هیستوریا در برابر انبوهی از حمله به تایتان ها محافظت شود. یمیر سمت تهاجمی تایتان آرواره را بر خلاف Pieck بیرون آورد و با سهولت نسبی گردن چندین تایتان را در اوتگارد پاره کرد.

۵. مایک زاکاریاس – ۵ تایتان

مایک زاکاریاس که بیشتر به خاطر حس بویایی قوی و ایمان مداومش به انسانیت شناخته شده است، پنج قتل در انیمه را به نام خود دارد. مایک به دلیل توانایی خود در بوییدن تایتان‌های نزدیک به راحتی یکی از با ارزش ترین سربازان گروه پیشاهنگ بود. او همچنین بعد از لیوای دومین سرباز قوی بشریت در نظر گرفته می‌شد و زمانی که به هنگ ۱۰۴ اجازه فرار داد و به تنهایی در اپیزود شماره ۲۴ با تایتان هیولا و چندین تایتان دیگر به تنهایی روبرو شد تأثیر زیادی بر جای گذاشت. او چهار تایتان را قبل از اینکه با مرگ وحشتناک خود روبرو شود، نابود کرد.

۴. ارن یگر – ۱۰ تایتان

اگرچه می‌ةوان گفت ارن به راحتی بیشتر قتل عام و ویرانی را در این سریال به بار آورده است، اما تاکنون تنها ده تایتان را روی صفحه نمایش کشته است که اکثر آنها، اگر نه همه، در قالب تایتان خود بوده‌اند. در واقع، ارن اولین نابودسازی تایتان خود را در قالب انسان در فصل ۲، قسمت شماره ۵، هنگام نجات یمیر، راینر و هیستوریا و دیگران از گروه تایتان ها در Utgard انجام داد. این عدد همچنین شامل زمانی است که ارن از قدرت تایتان موسس برای اولین بار برای کشتن تیتان خندان در فصل ۲، قسمت شماره ۱۲ استفاده کرد. علیرغم اشتیاق اولیه اش برای کشتن همه تایتان‌ها، به نظر می‌رسد که ارن اصلاً در از بین بردن تایتان ها خوب عمل نکرد.

۳. هانجی زوئه – ۱۵ تایتان

هانجی در اکثر سریال‌ تنها تعداد انگشت شماری قتل تایتان داشته است چون به‌دلیل کنجکاوی افسارگسیخته‌شان در مورد تایتان‌ها، به جای آن تصمیم گرفته است که آنها را دستگیر و مطالعه کند. با این اوصاف، تعداد کشته‌های او در فصل ۴ قسمت ۳، زمانی افزایش می‌یابد که در عرض چند ثانیه تعداد بی‌شماری تایتان‌های دیواری عظیم را بیرون می‌آورند و آسمان را تاریک می‌کنند. هانجی شروع کرده و در عرض چند دقیقه تعداد کشته‌های او به ۱۵ تایتان می‌کشد.

۲. میکاسا آکرمن – ۲۱ تایتان

میکاسا آکرمن با تقریباً بیست و یک قتل تایتان روی صفحه نمایش به راحتی با استعدادترین در میان هنگ 104 است. میکاسا استعداد فوق‌العاده بالایی برای مبارزه با تایتان‌ها همراه با چابکی چشمگیر و فقدان ترس کامل از خود نشان داده است که باعث شد او در چند قسمت اول به راحتی تعداد زیادی تایتان را بکشد. میکاسا واقعاً کار را آسان می کند و تعداد کشته های واقعی تایتان او مطمئناً بسیار بیشتر است.

۱. لیوای آکرمن – ۲۲ تایتان

کاپیتان لیوای به راحتی بیشترین تایتان را در حمله به تایتان با بیست و دو قتل خیره کننده روی صفحه بدون احتساب تعداد بی‌شماری که در اولین تلاش برای گرفتن تایتان مونث از بین برد، کشته است. گفته می‌شود، تعداد واقعی کشته شدن تایتان او به صدها می رسد و قطعاً همان چیزی است که او را به عنوان قوی ترین سرباز بشریت معرفی کرده است. در مجموع، لیوای یک گردباد مطلق از قتل عام است که قادر است تایتان را پس از تایتان را نابود کرده، حتی زمانی که تا حد مرگ مجروح یا آسیب دیده باشد.

با نزدیک شدن به پایان انیمه Attack on Titan، می توان انتظار داشت که تعداد تایتان های کشته شده سر به فلک بکشد. با وجود یک ارتش کامل از تایتان‌های دیواری برای شکست، مطمئناً قتل عام و اقدامات هیجان‌انگیزی در انتظار شماست که مثل همیشه دلشکستگی و اشک‌های زیادی را به همراه دارد. صرف نظر از اتفاقاتی که در پایان بازی Attack on Titan رخ می دهد، مطمئناً تایتان های بیشتری سقوط خواهند کرد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا