از لوگوی جدید ریبوت Mortal Kombat رسما رونمایی شد

تاریخ اکران به تاخیر افتاد

لوگوی جدید ریبوت Mortal Kombat

روز گذشته یکی از اعضای سازنده‌ی فیلم ریبوت Mortal Kombat در صفحه‌ی رسمی اینستاگرام خود، رسما از لوگوی جدید این فیلم مورد انتظار رونمایی کرد.

همان طور که می‌دانید سال گذشته برادران وارنر رسما تایید کردند که با تهیه‌کنندگی جیمز وان و تاد گارنر، ریبوت مورتال کمبت را توسعه خواهند داد تا اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی در پرده‌های سینما اکران شود. با این حال، به علت همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ یا همان کرونا در سراسر دنیا، تولید این فیلم اکشن هم تحت تاثیر قرار گرفت و به همین علت، شرکت Warner Bros Pictures تصمیم گرفت تا اکران این فیلم را تا سه ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۱ میلادی به تاخیر بیاندازد.

روز گذشته، این شرکت بزرگ طی خبری غیرمنتظره، رسما اعلام کرد که تمام فیلم‌های شرکت برادران وارنر علاوه بر اکران در سینما، از طریق سرویس HBO Max نیز منتشر خواهد شد. ضمیمه‌ی این موضوع، از تاریخ اکران بسیاری از فیلم‌های Warner Bros در سال ۲۰۲۱ میلادی نیز یکبار دیگر رونمایی شد.

در مورد فیلم مورتال کمبت، متاسفانه هنوز تاریخ اکران دقیقی وجود ندارد و فقط گفته شده که در سال ۲۰۲۱ میلادی روی پرده‌های نقره‌ای سینماهای جهان خواهد رفت. با توجه به این که کمتر از یک ماه تا آغاز سال نوی میلادی فاصله داریم، به نظر می‌رسد که اکران این فیلم به شش ماهه‌ی دوم سال موکول شده باشد.

در حالی که یک بار دیگر صحبت راجع به ریبوت Mortal Kombat داغ شده بود، روز گذشته لوییس تن در صفحه‌ی رسمی اینستاگرام خود با انتشار تصویری، رسما از لوگوی این ریبوت رونمایی کرد. لوییس بازیگر و بدل‌کار مطرح بریتانیایی است که هنوز مشخص نیست در چه قامتی در فیلم مورتال کمبت حضور پیدا خواهد کرد.

ریبوت فیلم Mortal Kombat به کارگردانی سیمون مک‌کویید مراحل تولید خود را پشت سر می‌گذارد. از بازیگران این فیلم می‌توان به لودی لین، جو تسلیم، تادانوبو آسانو، جسیکا مک‌نامی و همچنین هیریوکی سانادا اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا