احتمال برگزاری کراس اورهای جذاب در بازی Mortal Kombat 1

منتظر شخصیت‌های دی سی باشیم؟

احتمال برگزاری کراس اورهای جذاب در بازی Mortal Kombat 1 حمید توحیدلو ۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
کراس اورهای بازی Mortal Kombat 1

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیوی ندررلم به دنبال برگزاری کراس اورهای جذاب در بازی Mortal Kombat 1 است.

استودیوی ندررلم به لطف همکاری با صاحب امتیاز کامیک دی سی یعنی وارنر برادرز، سابقه خوبی در برگزاری کراس اورها در مجموعه مورتال کامبت دارد. اگر خاطرتان باشد، بعد از برگزاری کراس اور مورتال کامابت با شخصیت‌های دی سی از جمله جوکر، سازندگان به میزبان‌ها و کاراکترهای معروف دیگری از جهان سینما، کامیک و بازی‌ها روی آوردند.

حال، کمتر از یک ماه دیگر بازی جدید این سری با نام Mortal Kombat 1 از راه می‌رسد. طبق معمول، استودیوی ندررلم برنامه‌های زیادی برای پشتیبانی و عرضه بسته‌های الحاقی متنوع تدارک دیده است. برای مثال، گفته شده شخصیت‌های پیس میکر، هوملندر و اومنی من در آینده نزدیک به بازی اضافه خواهند شد.

در همین راستا، طبق اطلاعات لو رفته از بازاریابی بازی در کشور برزیل، ظاهرا تیم سازنده قصد دارد برای برگزاری رویدادهای کراس اور روی سیستم جدید بازی به نام کامئو تمرکز کند. اگر با سیستم کامئو آشنا نیستید، بهتر است بدانید که این ویژگی در واقع به عنوان مبارزه همراه یا کمکی به شمار می‌رود که در کنار کاراکتر اصلی، شما را در حین مسابقه همراهی می‌کند.

در حالی که هنوز جزئیاتی از کراس اورهای احتمالی بازی در دسترس نیست، اما به لطف سیستم کامئو و همچنین مالکیت‌های معنوی شرکت وارنر برادرز، مورتال کامبت ۱ پتانسیل زیادی برای دعوت شخصیت‌های سرشناس دنیای سینما، کامیک و بازی‌های ویدیویی دارد.

به عنوان مثال، حضور برخی از کاراکترهای پرطرفدار پلی استیشن در این بازی نیز چندان دور از انتظار نیست؛ چرا که ندررلم پیش‌تر با سونی برای دعوت کریتوس، شخصیت اصلی خدای جنگ، به مورتال کامبت همکاری کرده است. علاوه بر این، ممکن است شاهد حضور شخصیت‌های محبوب ایکس باکس از جمله مارکوس فنیکس از سری Gears of War در این بازی باشیم.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. البته، در صورت پیش خرید نسخه کالکتور یا پریمیوم، به مدت چهار روز زودتر از زمان مقرر می‌توانید به بازی دسترسی داشته باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا