تماشا کنید: اولین تریلر انیمیشن Monster Hunter محصول نتفلیکس منتشر شد

این اثر به‌زودی از راه می‌رسد

اولین تریلر انیمیشن Monster Hunter: Legends of the Guild ساعاتی قبل در کانال یوتیوب سرویس استریم نتفلیکس قرار گرفت.

مانستر هانتر یک فرنچایز رسانه‌ای است که با انتشار Monster Hunter در سال ۲۰۰۲ میلادی شکل گرفت. محصول کپکام در ابتدا تنها بازی‌های ویدیویی را شامل می‌شد اما افزایش محبوبیتش در گذر زمان باعث شد فعالان دیگر صنایع به آن علاقه‌ پیدا کرده و خواهان ساختن اقتباسش شوند. بدین ترتیب مانستر هانتر وارد انیمه، کمیک بوک‌ها، مانگا و فیلم لایو اکشن شد. حالا هم فیلم انیمیشنی‌اش در آستانه پخش قرار دارد.

کپکام و Pure Imagination Studios در سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام کردند روی اقتباس انیمیشنی و سینمایی مانستر هانتر کار می‌کنند که Monster Hunter: Legends of the Guild نامگذاری شده است. این اثر قرار بود در سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت تا انتشار به سال جاری میلادی به تعویق بیافتد. داستان درباره ایدن است که نامی آشنا برای علاقه‌مندان به بازی‌های Monster Hunter به شمار می‌رود. شخصیت مزبور نخستین بار در Monster Hunter 4 معرفی شد و پس از آن هم در چند محصول دیگر حاضر شد. انیمیشنی که ساخته شده، به سرگذشت او قبل از تبدیل شدن به یک شکارچی می‌پردازد.

اولین تریلر انیمیشن Monster Hunter: Legends of the Guild اخیرا در کانال یوتیوب نتفلیکس قرار گرفته است. این ویدیو نزدیک به دو دقیقه زمان داشته و ایدن نوجوان را نشان می‌دهد که به شکار علاقه زیادی داشته اما از تجربه کافی برخوردار نیست؛ موضوعی که به وضوح در بخش‌های آغازین ویدیو مشاهده می‌شود. پروتاگونیست با بررسی رده‌پاها به این نتیجه می‌رسد که یک ولوسپری در محیط اطراف حضور دارد اما به محض مواجهه با آن هیولا پی می‌برد اشتباه کرده است. علاوه بر این، او هنوز از شجاعت کافی برخوردار نیست؛ زیرا در مواجه با هیولا نمی‌تواند خود را کنترل کرده و از ترس می‌لرزند.

در حالی که شرایط مساعد نیست و مرگ حتمی به نظر می‌رسد، یک شکارچی از راه رسیده و ایدن را نجات می‌دهد. شکارچی تازه‌وارد که جولیس نام دارد، فاش می‌کند یک اژدهای الدر در حال مهاجرت بوده و روستای ایدن دقیقا در مسیر حرکت قرار دارد. در نتیجه، می‌توان گفت نابودی آن حتمی است. شخصیت‌های اصلی داستان بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرند مقابل اژدها ایستاده و از روستا دفاع کنند. آن‌ها که می‌دانند قادر نیستند به تنهایی از پس هیولا بربیابند، کمک خبر می‌کنند. اولین تریلر انیمیشن Monster Hunter: Legends of the Guild در ادامه تلاش‌هایشان برای کسب آمادگی را نشان می‌دهد.

یکی از اولین چیزهایی که در نگاه اول جلب توجه می‌کند، کیفیت پایین جلوه‌های بصری است. انیمیشن Monster Hunter: Legends of the Guild در برخی نماها به محصولاتی شباهت دارد که دو دهه پیش ساخته شدند. برای درک بهتر این موضوع، توصیه می‌کنیم پای تماشای سریال Resident Evil: Infinite Darkness بنشینید که اتفاقا محصول نتفلیکس است.

در انتها، لازم به ذکر است انیمیشن Monster Hunter در تاریخ ۲۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۲ آگوست) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا