باندل های جدید DMZ باعث جنجال شدند!

پول بده تا ببری!

باندل های جدید DMZ باعث جنجال شدند! نریمان هروی ۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
باندل های جدید DMZ

اکتیویژن باندل های جدید DMZ که در واقع pay-to-win هستند را منتشر کرد و قرار است باندل‌های بیشتری از این نوع را شاهد باشیم!

به نظر می‌رسد که فصل سوم بازی پرطرفدار Call of Duty: Modern Warfare 2 شامل باندل های جدید DMZ که pay-to-win هستند هم می‌شود و این اصطلاح به این معناست که بازیکنان با پرداخت پول، قوی‌تر می‌شوند و شانس بیشتری برای برد پیدا می‌کنند. در حالی که همیشه باندل‌های حاضر در فروشگاه نسخه‌های اخیر سری شامل موارد تزئینی بود، این سیاست جدید و اضافه کردن موارد pay-to-win بسیار بعید و دور از انتظار به نظر می‌رسید.

بسیاری از بازیکنان به یاد می‌آورند که بازی قبلی این سری یعنی Modern Warfare سال ۲۰۱۹ شامل اسکین‌هایی بود که به خوبی دیده نمی‌شدند و بازیکنان از آنان در مکان‌های تاریک استفاده می‌کردند. جدای این مسئله، تا الان موضوع pay-to-win هیچ موقع مشکلی نبوده و تمام بخش‌های فروشگاه بازی صرفا شامل موارد تزئینی بود که تاثیری در مکانیک‌های بازی نداشتند.

حالا بازی Modern Warfare 2 بالاخره پا به زمینه بدنام pay-to-win به وسیله باندل‌های فصل سوم بازی گذاشته است. بازیکنان متوجه شده‌اند که باندل Bomb Squad شامل یک اسکین اوپراتور است که تمامی بازی‌های بخش DMZ را با یک Medium Backpack مجانی آغاز می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد که در ابتدا آیتم‌های بسیار بیشتری را نسبت به دیگر بازیکنان ذخیره‌سازی کند. همچنین این باندل شامل یک اسکین اسلحه است که کول‌دان آن را از ۶۰ دقیقه به ۱۵ دقیقه کاهش می‌دهد! تمام این‌ها به منزله این است که خریداران این باندل شانس بیشتری را برای برد در بازی‌های DMZ پیدا می‌کنند.

علاوه بر این، داده‌کاوان هم متوجه شده‌اند که قرار است به زودی باندل‌های بیشتری شبیه این باندل به بازی تزریق شوند. آنان گفتنه‌اند که قرار است باندل‌های بعدی این بازی شامل UAV، جلیقه ضدگلوله، کیت‌های Revive و سایر آیتم‌های مختلف باشد و قرار است خریداران این باندل‌ها، بازی‌های DMZ را با این وسایل اضافه آغاز کنند.

به دلیل این که Modern Warfare 2 هر روز بیشتر از دیروز مورد استقبال قرار می‌گیرد، تصمیم اکتیویژن مبنی بر اضافه کردن باندل‌هایی با المان pay-to-win می‌تواند تبدیل به مشکل بزرگی برای این بازی شود. به زبانی ساده چنین باندل‌هایی بازی را برای بازیکنانی که پول پرداخت می‌کنند، آسان‌تر می‌شود و برتری خاصی نسبت به سایر بازیکنان به دست می‌آورند و این امر نیز باعث به خطر افتادن بازی خواهد شد.

با وجود این که آیتم‌های Pay-to-win فعلا فقط محدود به بخش DMZ می‌شوند، اما می‌توان احتمال داد که آنان شاید روزی پای خود را به بخش‌های دیگر بازی مثل وارزون و بخش چندنفره باز کنند تا باعث مشکلات بسیار بیشتر و عمده‌تری شوند. بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 روی پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس سری اکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد باندل های جدید DMZ چیست؟ فکر می‌کنید باندل‌های pay-to-win در آینده به بخش‌های وارزون و چندنفره بازی نیز اضافه شوند؟

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا