1%
  • 0/10

تایید حضور کلاس‌های مختلف در حالت Spec Ops بازی Modern Warfare 2

همکاری تیمی در Spec Ops

تایید حضور کلاس‌های مختلف در حالت Spec Ops بازی Modern Warfare 2 ۲ ۲۸ مهر ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
حالت Spec Ops بازی Modern Warfare 2

اخیراً استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تایید کرده که حالت Spec Ops بازی Modern Warfare 2 دارای کلاس‌های شخصیتی مخصوص و البته چندین ویژگی جدید خواهد بود.

نسخه جدید سری مدرن وارفر، قراره که درست مثل Modern Warfare سال ۲۰۱۹، میزبان بخشی تحت عنوان Special Operations یا همان Spec Ops باشد. اگر از هوادارای همیشگی این مجموعه باشید، حتماً می‌دانید که Spec Ops روی ماموریت‌های چند نفره و البته تیمی تمرکز داره و معمولاً داستان اصلی بازی را ادامه می‌دهد. حالت Spec Ops بازی Modern Warfare 2 هم از این قضیه مستثنی نیست و قراره که این بار تجربه‌ای عمیق‌تر و البته سرگرم‌کننده‌تری را در اختیار مخاطبان این حالت بگذارد و ماموریت‌های متنوعی داشته باشد. این در حالیه که بخش دیگری به اسم Raid هم در این نسخه حضور دارد؛ تمرکز مبارزات این بخش روی نبرد بین بازیکنان و محیطه (PvE) و داستان اصلی بازی الهام‌بخش طراحی فعالیت‌های این بخش بوده است.

جدای از Warzone 2 که در نقشه جدید Al Mazrah جریان دارد، بخش Spec Ops هم در همین نقشه روایت می‌شود. بازیکنان می‌توانند ۳ ماموریت قابل تکرار که در این حالت وجود دارد را به کمک دوستانشان و یا سایر بازیکنان دیگر جلو ببرند و جوایز مخصوصی را باز کنند. طبق گفته‌ سازنده‌ها، این ۳ مرحله با الهام از ماموریت‌های حالت Spec Ops بازی Modern Warfare 2 اصلی –محصول سال ۲۰۰۹- ساخته شدن و نسبت به مدرن وارفر قبلی تفاوت‌های نسبتاً مهمی خواهند داشت.

از آنجایی که فاصله چندانی با انتشار بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای کسایی که بازی را پیش خرید کردن نداریم، اینفینیتی وارد تصمیم گرفته که اطلاعات جدیدی را از بخش Spec Ops منتشر کند. همان‌ طور که اشاره کردیم، در زمان انتشار بازی این بخش ۳ ماموریت متفاوت خواهد داشت که به مرور زمان به تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد. برای تکمیل کردن این ماموریت‌ها، بازیکنان می‌توانند بر اساس مهارت‌ها و البته استراتژی تیمشان، از بین ۳ کلاس اِسالت (Assault)، مِدیک (Medic) و ریکان (Recon)، شخصیتی که مناسبه را انتخاب کنند. هرکدام از این کلاس‌ها، کوله پشتی یا در واقع کیت (Kit) ویژگی‌های مخصوص به خودشان را دارند؛ این ویژگی‌ها شامل پرک‌ها (Perks)، گجت‌ها (Gadgets) و چند مورد دیگر می‌شود.

کلاس شخصیتی Recon، می‌تواند از سنسور مخصوص ضربان قلب برای پیدا کردن دشمنان استفاده کند و یا با اسکو‌پ‌های (Scopes) مخصوصش، آن‌ها را از فواصل دور ببیند و به هم‌تیمی‌هایش اعلام کند که محل قرارگیری آن‌ها کجاست. از طرف دیگر، بازیکنانی که نقش Medic را انتخاب می‌کنند، می‌توانند سلاحی مخصوص را برای Revive کردن بقیه بازیکنان به کار ببرند. جدای از این دو مدل شخصیت، بدون شک یکی از کلاس‌هایی که بازیکنان به آن علاقه خاصی دارند، کلاس Assault است؛ طراحان این بخش برای این دسته از بازیکنان هم کیت مخصوص Mini Juggernaut را آماده کردن تا آن‌ها بتوانند با استفاده از مینی گان (Mini Gun) دشمنان را تار و مار کنند.

با توجه به این نوع دسته‌بندی شخصیت‌ها و البته ویژگی‌هایی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده، به نظر می‌رسد که حالت Spec Ops قراره به دوران طلایی خودش بازگردد. یکی دیگر از مواردی که اینفینیتی وارد هنوز نسبت آن توضیحی ارائه نداده، این است که آیا هر کلاس فقط به تعدادی از سلاح‌های مشخص دسترسی دارد یا می‌تواند بدون توجه به کلاس شخصیتش هر اسلحه‌ای که می‌خواهد را انتخاب کند. طبق توصیه سازنده‌های بازی، بازیکنان بهتر است تا قبل از عرضه بخش Raid، حداقل به سطح ۵ یکی از کلاس‌ها برسند. با توجه به این صحبت می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که محدودیتی برای انتخاب سلاح در این بخش وجود ندارد.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) برای کنسول‌های نسل نهم و هشتم عرضه می‌شود و شما می‌توانید در کنار بخش داستانی و مولتی پلیر، حالت Spec Ops را هم از همان ابتدا تجربه کنید.

 نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments