ترسناک ترین بیلد ماینکرفت از نظر شما کدام است؟

شما داور ما باشید! به ترسناک ترین بیلد ماینکرفت رای بدهید

برنده را با رای خود مشخص کنید!

اکنون پس از استقبال خوب کاربران سرگرمی از مسابقه ماینکرفت نوبت مشخص شدن برنده است! داور ما باشید و ترسناک ترین بیلد ماینکرفت و جالب‌ترین سازه را انتخاب کنید.

با رسیدن رویداد هالووین و محبوبیت ژانر وحشت در این ایام، در ابتدای آبان ماه رسانه سرگرمی مسابقه‌ای ترتیب داد تا علاقه‌مندان به بازی ماینکرفت را به یک ماجراجویی جذاب دعوت کند. برای شرکت در این مسابقه شرکت کنندگان با ورود به سرور‌های ماینکرفت در پلتفرم گیم‌آپ موجودات یا سازه‌‌های ترسناک و خوفناکی را ساخته و تصاویر جذاب این آثار هنری را برای دیسکورد پلتفورم گیم‌آپ ارسال کردند.  اکنون با پایان مهلت مسابقه  مذکور زمان آن رسیده تا شما کاربران خوب رسانه سرگرمی سه نفر برتر این چالش را با شرکت در نظرسنجی که در این پست قرار دارد، انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که با توجه به استقبال خوب کاربران رسانه سرگرمی به جای 10 نفر از شرکت گنندگان 16 نفر را برای مرحله نظرسنجی انتخاب کرده که گفتنی است سازه تمام آن‌ها بسیار جذاب و تحسین برانگیز است. در ادامه تصاویری از این سازه‌ها را مشاهده می‌کنید و می‌توانید به سه سازه برتر خود در پایان این مطلب رای بدهید. توجه کنید که تنها تا 27 آبان ماه فرصت دارید تا در نظرسنجی شرکت کنید و در روز 28 آبان‌ ماه سه برنده این مسابقه مشخص شده و هدای هیجان‌انگیزی به آن‌ها تعلق خواهد گرفت. به سه نفر برتر از بین شرکت کنندگان نیز یک ست لگوی جذاب از ماینکرفت هدیه داده خواهد شد.

MaK2

0Else

ArnoldMatin

moeid02124

playermine

IQ200

iliairan1389

AMIRALIGAMER11

Dgoooood_TWO

Mo_kasra_Ah

parsagamer1390

amirabbas8585

Tahagemer

parhamaziz

nikan_gamer

MRWl

از بهترین نکات مثبت بازی ماینکرفت می‌توان به جهان منعطف آن اشاره کرد. جهانی که در‌آن مخاطبان قادر هستند تا فرمانروای جهان خود باشند و خود آن‌ها تصمیم بگیرند که بازی را به چه قوانینی به پیش ببرند. ماینکرفت عنوانی است که برای پلتفرم‌های متفاوت ارائه شده و از هر رده سنی بازیکن دارد. ساده بودن جهان آن این امکان را به مخاطب می‌دهد که با توجه به علایق خود با‌ آن برخورد کند و هر کسی با توجه به هر سلیقه‌ای که دارد می‌تواند با این بازی ارتباط برقرار کرده و با چیدن پیکسل‌های آن به روی هم هر دنیایی که مد نظر دارد را خلق کند. او قادر است تا دوستان خود را به جهانی که ساخته دعوت کند و در دنیایی که خود پادشاه آن است به هرگونه ماجراجویی که می‌خواهد بپردازد.

نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با این مسابقه با ما در میان بگذارید. اگر به برگذاری مسابقه‌‌ی دیگری در رابطه با بازی ماینکرفت یا هر بازی دیگری علاقه دارید، حتما پیشنهاد خود را در قسمت کامنت‌ها عنوان کنید. 

اگر ونزدی آدامز به مدرسه هاگواترتز می‌رفت، کلاه جادویی او را به کدام خانه می‌فرستاد؟

آرشیو پرسش و پاسخ

درحال لود ... درحال لود ...
4.5 4 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا