فلش تامپسون با نقش‌آفرینی تونی ریوولوری در Spider-Man 3 بازخواهد گشت

تعداد بازیگران رسمی این پروژه به رقم ۳ رسید

فلش تامپسون

اگر گزارش جدید Deadline صحت داشته باشد، مخاطبان شاهد بازگشت فلش تامپسون در Spider-Man 3 خواهند بود. تونی ریوولوری این نقش را بر عهده دارد.

کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی شخصیت‌های بسیاری را در خود جای داده و فلش تامپسون یکی از آن‌ها است. او همکلاسی پیتر پارکر بوده و از آن‌جایی که قدرت بدنی بیشتری دارد، معمولا او را مورد اذیت و قرار داده و جلوی دیگران دست می‌اندازد. فلش به مرور زمان به بلوغ فکری رسید و اذیت و آزار پیتر را کنار گذاشت. همین تصمیم به ظاهر کم اهمیت باعث به وجود آمدن یک رابطه‌ی دوستانی میان آن دو شد تا جایی که فلش پی به هویت ابرقهرمانی پیتر برد. پس از فارغ‌التحصیلی به ارتش پیوست اما تجربه‌ی تلخ جنگ و همچنین از دست دادن دو پای خود در جریان یک درگیری، او را به سمت نوشیدنی‌های الکلی سوق داد.

شرایط نابسامان فلش تامپسون ادامه داشت تا اینکه طی اتفاقی با سیمبیوت مواجه شده و نهایتا به ابرقهرمانی به نام آنتی-ونوم (Anti-Venom) تبدیل می‌شود. او موفق شد به واسطه‌ی مواد مخدری که مصرف می‌کرد، آزادی سیمبیوت را کاهش داده و خودش کنترل را به‌دست بگیرد. این شخصیت نه تنها در سه‌گانه‌ی سم ریمی (Sam Raimi) و دوگانه‌ی مارک وب (Marc Webb) حضور داشت، بلکه در دنیای سینمایی مارول هم حاضر است. البته تفاوت‌هایی میان نسخه‌ی جدید و نسخه‌های قدیمی روی پرده‌ی نقره‌ای وجود دارد. این شخصیت همچنان رابطه‌ی خوبی با پیتر نداشته و با زبان آوردن جملات مختلف او را دست می‌اندازد اما اختلاف‌ها هرگز به درگیری فیزیکی منجر نشده است. در ضمن، نقش او را تونی ریوولوری (Tony Revolori) ایفا می‌کند.

طبق گزارشی که روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، فلش تامپسون در فیلم Spider-Man 3 حضور خواهد داشت. جزئیات بیشتری در این باره به اشتراک گذاشته نشده و نمی‌دانیم میزان حضور یا اهمیت این شخصیت در جریان داستان چه مقدار خواهد بود. با این حال، بازگشت تامپسون خبر دلگرم‌کننده‌ای برای عده‌ای از طرفداران پروپاقرص مرد عنکبوتی محسوب می‌شود. آن‌ها از زمان تایید حضور فلش در دنیای سینمایی مارول امیدوار بودند او یک روزی هویت ابرقهرمانی خود را به‌دست آورده و در کنار انتقامجویان به مبارزه بپردازد؛ اتفاقی که حالا چندان هم دور از ذهن به نظر نمی‌رسد. در ضمن، تونی ریوولوری تنها بازیگری نیست که حضورش در قسمت سوم مرد عنکبوتی قطعی خواهد بود. پیش از این، از بازگشت تام هالند (Tom Holland) و زندایا (Zendaya) برای ایفای نقش خود خبر داشتیم.

فیلم سینمایی Spider-Man 3 قرار بود از تاریخ ۱۴ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ نوامبر سال ۲۰۲۱) روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما اکرانش به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا و تعطیلی طولان مدت پروژه‌ها حدودا یک ماه عقب افتاده است. این اثر همچنین طی ماه‌های آینده وارد فاز فیلمبرداری می‌شود تا روند ضبط صحنه در ماه فوریه‌ی سال آینده‌ی میلادی به پایان برسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا