#مهسا_امینی

آیا احتمال بازگشت دردویل در Spider-Man 3 وجود دارد؟

ظاهرا جاه‌طلبی‌های مارول تمامی ندارد

بازگشت دردویل در Spider-Man 3

طبق گزارشی که چندی پیش روی خروجی یکی از وب سایت‌های خبری قرار گرفته، احتمال بازگشت دردویل در Spider-Man 3 بسیار بالا است.

چارلی کاکس (Charlie Cox) با ایفای نقش در سریال Judge John Deed رسما وارد حوزه‌ی بازیگری شد. او به واسطه‌ی استعدادهای خود توانست در آثار بیشتر و مهم‌تری حضور یابد اما Marvel’s Daredevil را به می‌توان نقطه‌ی عطف زندگی حرفه‌ای او دانست؛ زیرا شهرتی جهانی را برایش به ارمغان آورد. کاکس سپس در The Defenders حضور یافت که اسپین‌آفی برای سریال‌های ابرقهرمانی مارول در آن زمان به شمار می‌رفت. از آن‌جایی که مارول قصد داشت نسل جدیدی از اقتباس‌های تلویزیونی را تولید کند، نخستین سریال لایو اکشن دردویل را علی‌رغم بازخوردهای مثبت و پس از پخش تنها سه فصل لغو کرد.

سومین قسمت Spider-Man پس از یک تاخیر چند ماه که نتیجه‌ی همه‌گیری ویروس کرونا بوده، نهایتا از چند هفته‌ی قبل جلوی دوربین رفت. در شرایطی که روند فیلمبرداری همچنان ادامه دارد، نام‌های بسیار جالب ‌توجهی به عنوان شخصیت‌های مکمل یا منفی به داستان اضافه شده‌اند. نکته‌ی جالب ماجرا اینجا است که تعدادی از آن‌ها به نسخه‌هایی قدیمی مرد عنکبوتی تعلق دارند. در صورتی که اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید حضور جیمی فاکس (Jamie Foxx)، آلفرد مولینو (Alfred Molina)، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و کریستن دانست (Kirsten Dunst) قطعی شده و توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اما استون (Emma Stone) مشغول مذاکره هستند. ظاهرا برنامه‌ریزی‌های مارول شامل نام‌های بیشتری می‌شود.

اینطور که به نظر می‌رسد، علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی باید خود را برای بازگشت دردویل در Spider-Man 3 آماده کنند. به گزارش Murphy’s Multiverse، مت مورداک قرار است به واسطه‌ی جدیدترین محصول مارول بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار بگیرد. این وب سایت در بخشی از مطلب خود مدعی شد قرارداد میان استودیو و چارلی کاکس ماه‌ها قبل به امضا رسیده بود. اگرچه Murphy’s Multiverse بارها و بارها خود را با افشای اطلاعات صحیح ثابت کرده اما بهتر است تا انتشار گزارشی از سوی منابع رسمی منتظر ماند. در ضمن، نخستین باری نیست که شایعه‌ی حضور دردویل در جدیدترین اقتباس مرد عنکبوتی به گوش می‌رسد. اواخر اسفند سال گذشته گمانه‌زنی مشابهی به گوش رسیده بود که کاکس شخصا آن را رد کرد.

وب سایت Murphy’s Multiverse در گزارش اخیر خود وارد جزئیات نشد و فاش نکرد دردویل چگونه به داستان Spider-Man 3 اضافه می‌شود. با این حال، حدس زدن روند اتفاقات به هیچ وجه کار سختی نیست. اگر Spider-Man: Far From Home را دیده باشید، باید به یاد بیاورید میستریو در بخش‌های پایانی فیلم نه تنها هویت واقعی مرد عنکبوتی را فاش کرد، بلکه مسئولیت اتفاقات لندن را گردن او انداخت. احتمالا در قسمت جدید شاهد حضور این ابرقهرمان در دادگاه خواهیم بود تا خودش را تبرئه کند. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما احتمالا مت مورداک وکیل او در پرونده خواهد بود. در ضمن، با رخ دادن این اتفاق شرایط برای ساخت یک فیلم یا سریال اختصاصی بر اساس دردویل مهیا می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا