#مهسا_امینی

فن‌آرت Spider-Man 3 تام هالند را در کنار دیگر بازیگران نقش مرد عنکبوتی نشان می‌دهد

اتفاقی که طرفداران برایش لحظه‌شماری می‌کنند

فن‌آرت Spider-Man 3

یکی از پیج‌های اینستاگرام اخیرا فن‌آرت Spider-Man 3 را به اشتراک گذاشت که تام هالند را در کنار دیگر بازیگران نقش مرد عنکبوتی نشان می‌دهد.

پایان نفس‌گیر یا هیجان‌انگیز، تکنیکی است که فیلمسازان و سریالسازان استفاده می‌کنند تا مخاطبان برای تماشای ادامه‌ی داستان بازگردند. نمونه‌ی چنین تکنیکی در Spider-Man: Far From Home مورد استفاده قرار گرفت. اگر به یاد داشته باشید، میستریو موفق شد هویت واقعی مرد عنکبوتی را برای تمام جهان فاش کرده و از همه مهم‌تر، او را مقصر اتفاقات لندن جلوه دهد. انتخاب چنین پایان‌بندی‌ای باعث شد قسمت سوم مرد عنکبوتی از همان موقع در لیست انتظار بسیاری از مخاطبان قرار بگیرد؛ زیرا آن‌ها می‌خواستند ببینند پروتاگونیست قصه چگونه با  چنین چالش‌هایی مواجه شده و آن‌ها را حل می‌کند.

اگرچه مارول سیاست‌های سختگیرانه‌ای را در قبال آثار سینمایی و تلویزیونی خود اتخاذ می‌کند تا جزئیات فیلنامه فاش نشود اما در فاصله‌ی کوتاهی از آغاز فیلمبرداری، روند افشای اطلاعات پیرامون Spider-Man 3 آغاز شد؛ اتفاقی که افزایش هایپ موجود پیرامون این اثر را به همراه داشت. وبسایت‌های خبری در ابتدا از پیوستن بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) به پروژه خبر دادند. منابع مختلف مدعی شده بودند دکتر استرنج قرار است جایگزین تونی استارک شده و نقش مربی را برای پیتر پارکر جوان ایفا کند. با گذشت مدت کوتاهی از این اتفاق، شایعه‌هایی از گوشه و کنار فضای مجازی به گوش رسید که به حضور بازیگران قدیمی فرنچایز از جمله توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو  گارفیلد (Andrew Garfield) در محصول مشترک مارول و سونی اشاره داشته‌اند.

از آن‌جایی که سونی رلیسینگ پیکچرز یا مارول هیچ گونه تصویر یا ویدیویی از سومین فیلم Spider-Man به اشتراک نگذاشته‌اند، کاربران فضای مجازی از چندی پیش دست به کار شده و آرت‌ورک‌های مختلفی را می‌سازند؛ آرت‌ورک‌هایی که نسخه‌های متفاوت مرد عنکبوتی را کنار هم نشان می‌دهد. یکی از این کاربرانی که دست به چنین اقدامی زده، ماریشا بکر (Marischa Becker) نام دارد. او حاصل تلاش‌های خود را از طریق صفحه‌ی اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است. در ادامه می‌توانید فن‌آرت Spider-Man 3 را مشاهده کنید:

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از اینسایدرهای مشهور صنعت فیلم و سریال چندی پیش جزئیات مهمی را از Spider-Man 3 به اشتراک گذاشت. طبق ادعای او، جدیدترین اقتباس لایو اکشن مرد عنکبوتی بخش دوم یک سه‌گانه به نام مولتی‌ورس (Multiverse) است. بخش اول را سریال WandaVision و فیلم سینمایی Doctor Strange in the Multiverse of Madness تشکیل می‌دهند. ریچمن در ادامه گفت داستان فیلم درست از ‌جایی آغاز می‌شود که Spider-Man: Far From Home به پایان رسیده بود. پیتر سعی دارد نادرستی اتهامات را ثابت کند که اتفاقات عجیب و غریبی رخ می‌دهد؛ اتفاقاتی که نتیجه‌ی اقدامات واندا ماکسیموف در وانداویژن هستند.

جدیدترین اثر جان واتس (Jon Watts) در حال حاضر فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد تا برای اکران از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) آماده شود.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا