1%
  • 0/10

تصاویر مفهومی جدیدی از بازی Marvel’s Blade منتشر شد

بروکس در پاریس

تصاویر مفهومی جدیدی از بازی Marvel’s Blade منتشر شد ۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تصاویر مفهومی Marvel’s Blade

مدیر هنری استودیو آرکین به تازگی تصاویر مفهومی جدیدی از بازی Marvel’s Blade منتشر کرده که اریک بروکس در شهر پاریس را نشان می‌دهد.

معرفی بازی بلید حسابی هوادارها را هیجان‌زده کرده است؛ چرا که نه تنها داستان آن حول شخصیت محبوب اریک بروکس می‌چرخد، بلکه استودیو آرکین، خالق دیس آنرد و دث لوپ وظیفه توسعه بازی را برعهده دارد. در همین حین، ساعاتی پیش مدیر هنری آرکین چند تصویر مفهومی جدید از بازی به منتشر کرده که صحنه‌های زیبایی از پاریس را به نمایش می‌گذارد.

سباستین میتون، مدیر هنری آرکین با انتشار این تصاویر، اریک بروکس را در مکان‌های مختلفی از شهر پاریس نشان می‌دهد که در یکی از آن‌ها، شکارچی خون‌آشام از پشت‌بام یک ساختمان مشغول تماشای شهر است. در تصویر دوم، اریک در میان سایه‌ها مخفی شده که ظاهرا مشغول تعقیب دشمنان خود است. تصویر سوم به نمایش مبارزه این ابرقهرمان با خفاش‌ها در ایستگاه مترو است.

لازم به ذکر است که استودیوی آرکین هنوز تاریخی برای انتشار Marvel’s Blade مشخص نکرده و آن‌طور که به نظر می‌رسد، بازی به این زودی‌ها روانه بازار نخواهد شد؛ چرا که بتزدا اعلام کرده که روند ساخت بازی به تازگی آغاز شده که در این صورت، چند سالی با انتشار آن فاصله داریم.

علاوه بر این، پلتفرم‌های مقصد بازی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارند. در واقع، با توجه به اینکه آرکین و شرکت بتزدا به مایکروسافت ملحق شدند، ظاهرا این بازی به طور انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر منتشر می‌شود و کاربران پلی استیشن از تجربه آن محروم خواهند بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments